Euro Finannce Polonia Piła - Arge Speedway Wanda Kraków (zapowiedź)

IMG 9880

Już w najbliższą niedziele Euro Finnance Polonia Pila podejmie u siebie na torze ekipę Arge Speedway Wandę Kraków. O ile pogoda dopisze, start zawodów zaplanowany jest na godzinę 15:00.

 

 

Zeszłotygodniowy zły stan toru uniemożliwił rozegranie meczu z Lokomotivem Daugavpils. W najbliższą niedzielę do Piły przyjedzie ekipa z Krakowa. Goście nie mają lekko w tym sezonie, obecnie znajdują się na ostatnim miejscu w tabeli. W miarę regularnie punktującymi zawodnikami są Ernest Koza, Siergiej Łogaczow oraz Marcin Jędrzejewski. Niestety trzeba jednak napomknąć, że punktacje tych zawodników rzadko, kiedy dochodzą do 10 oczek. Zawodnicy z Grodu Kraka w tym roku zwyciężyli tylko raz. Były to zawody, które odbyły się 6 maja, właśnie z ekipa Polonii Pila. Będą chcieli powtórzyć dobry wynik sprzed paru tygodni.

 

Po ostatnim ‘gorącym’ okresie w pilskiej drużynie przyszedł czas na zmiany. Wysoko przegrana w meczu z Lublinem nadal pozostawia niesmak. Zbliżające się spotkanie dla Pilan w teorii powinno być łatwe. Aczkolwiek już raz z Krakowem przegrali. Z pozytywnej strony, na Pilskim owalu dobrze czuje się Tomasz Gapiński wraz z Rafałem Okoniewskim. Postawa Tomas H. Jonasson oraz Adriana Cyfera stoi pod znakiem zapytanie. Niestety w przypadku tych dwojga nie można przewidzieć jak wypadną w trakcie meczu. Do składu po przerwie powraca Pontus Aspgren. Sporo nadziei będzie pokładanych w wyniku Szweda.

 

Zbliżające się zawody z jednej strony mogą wydawać się przesądzone. Jednakże należy pamiętać, że wszystko się może zdarzyć.

 

Awizowane składy:

 

Euro Finannce Polonia Piła

9. Tomasz Gapiński

10. Adrian Cyfer

11. Rafał Okoniewski

12. Pontus Aspgren

13. Thomas Jonasson

14.

15. Patryk Fajfer

 

Arge Speedway Wanda Kraków

1.

2. Viktor Palovaara

3. Ernest Koza

4. Marcin Jędrzejewski

5. Sergei Logachev

6. Piotr Pióro

7. Bartłomiej Kowalski

 

Start zawodów: 15:00

 

Źrodło: inf. własna

Beata Wachowiak