Dymisja Zarządu PSŻ Poznań

DSC06840

W sobotę podczas walnego zebrania członków Poznańskiego Stowarzyszenia Żużla do dymisji podał się cały Zarząd z prezesem Arkadiuszem Ładzińskim na czele. Po zebraniu władze klubu wydały specjalny komunikat w tej sprawie.

PoznanPoniżej publikujemy komunikat Zarządu PSŻ Poznań w całości:

„Dnia 18 września br. odbyło się Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Poznańskiego Stowarzyszenia Żużla. Obecny Zarząd złożył rezygnację z pełnionych funkcji od dnia 31 października br.

Walne Zgromadzanie podjęło uchwałę o powołaniu trzech nowych członków Zarządu od dnia 1 listopada br. - Pana Marcina Czaińskiego, Pana Jakuba Kozaczyka oraz Pana Tomasza Tasiemskiego. Nowy Zarząd otrzymał mandat zaufania od członków Stowarzyszenia i wnosi w dalszy rozwój poznańskiego żużla sporą dawkę pozytywnej energii do działania oraz kompetencje i doświadczenie biznesowe.

W podziękowaniu za szczególny wkład w rozwój, budowę i działalność Poznańskiego Stowarzyszenia Żużla, Walne Zebranie podjęło uchwałę o przyznaniu Arkadiuszowi Ładzińskiemu tytułu Honorowego Członka Stowarzyszenia.

Wszystkie zmiany podjęte na Zgromadzeniu są wynikiem długich rozmów i konsultacji organów Stowarzyszenia ze Sponsorami, trwającymi od połowy sierpnia br.

 

Ze sportowym pozdrowieniem
Członkowie Zarządu PSŻ Poznań
Marcin Czaiński
Jakub Kozaczyk
Tomasz Tasiemski
Arkadiusz Ładziński
Karol Urbaniak"

 

 

Maciej Major