Artem Laguta zostaje w BETARD Sparcie Wrocław na sezon 2022

IMG 1954

Sezon 2021 w PGE Ekstralidze jeszcze trwa, a przed nami faza play-off. Zanim jednak do tego dojdziemy mamy dla państwa kolejne wspaniałe wiadomości. Artem Laguta postanowił w przyszłym sezonie nadal reprezentować barwy BETARD Sparty Wrocław.

2017 laguta a1Artem Laguta na swoim Instagramie opublikował bardzo dobrą wiadomość dla wrocławskich kibiców. Rosjanin będzie drugi rok z rzędu reprezentował wrocławską Spartę, do której trafił przed sezonem 2021 z grudziądzkiej drużyny. Na swoim oficjalnym koncie w mediach społecznościowych napisał tak - Mimo, iż sezon 2021 jeszcze trwa i wchodzi w decydującą fazę to ja już wiem jakie barwy będę reprezentował w 2022. Z radością chcę Was poinformować, iż ustaliliśmy warunki kontraktu na kolejny rok z BETARD Spartą Wrocław. Do zobaczenia na Stadionie Olimpijskim - zakończył Laguta. 

Źródło: speedwayekstraliga.pl

Martyna Olejnik

Mieszkam w Śmiglu niedaleko Leszna. Żużlem interesuje się już od 13 lat. Wszystko zaczęło się od wyjazdu na pierwszy mecz, na który zabrał mnie mój tata. Moją ulubioną drużyną, której w sezonie kibicuje jest FOGO Unia Leszno. W wolnym czasie lubię pobiegać, słuchać muzyki, a także fotografować. Pozdrawiam!