BETARD Sparta Wrocław rusza ze sprzedażą karnetów na sezon 2021 PGE Ekstraligi

IMG 8985

Już 16 grudnia od godziny 15:00 (środa) BETARD Sparta Wrocław rusza ze sprzedażą karnetów na sezon 2021 PGE Ekstraligi dla osób, które należą do grupy "Najwierniejsi 2020". Sprzedaż otwarta ruszy 21 grudnia 2020 roku o godzinie 15:00. Ceny karnetów na nadchodzący sezon nie uległy zmianie w porównaniu do poprzednich sezonów.

WroclawWielu kibiców zastanawia się z pewnością co zyska kupując karnet na sezon 2021. Poniżej przedstawiamy informację na ten temat oraz cennik karnetów.
1. Gwarancję najniższej ceny – cena karnetu obejmującego wszystkie 7 spotkań Rundy Zasadniczej stanowi równowartość biletów na 6 meczów w cenach bazowych (cena biletu na niektóre mecze Rundy Zasadniczej może być wyższa od ceny bazowej).
2. Pierwszeństwo w zakupie biletów na fazę Play-Off.
3. Gwarancję miejsca. Kibic samodzielnie wybiera najlepsze dla siebie miejsce do śledzenia rywalizacji żużlowców, a następnie otrzymuje gwarancję, że bez względu na godzinę przybycia na Stadion Olimpijski, jego miejsce będzie na niego czekało przez cały sezon.
4. Wygodę. Posiadacze karnetów nie muszą pamiętać o zakupie biletów na kolejny mecz i czekać na otwarcie sprzedaży, nie muszą też odwiedzać punków sprzedaży czy stać w kasach biletowych przed każdym meczem.
5. Posiadacze karnetu, jeśli pozwolą na to zasady sanitarne, będą mogli uczestniczyć w konkursach przeznaczonych dla grona posiadaczy karnetów, w którym do wygrania są np. bilety na Grand Prix, wejścia do Parku Maszyn przed zawodami itp.

 

WAŻNE! –  każdy posiadacz karnetu raz w sezonie może przekazać swój karnet innej osobie. W tym celu klub prosi przed danym meczem o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wpisując w temacie korespondencji „Przekazanie karnetu na mecz …”

cennik 2021 karnety wts

Źródło; wts.pl

 

 

 

Martyna Olejnik

Mieszkam w Śmiglu niedaleko Leszna. Żużlem interesuje się już od 13 lat. Wszystko zaczęło się od wyjazdu na pierwszy mecz, na który zabrał mnie mój tata. Moją ulubioną drużyną, której w sezonie kibicuje jest FOGO Unia Leszno. W wolnym czasie lubię pobiegać, słuchać muzyki, a także fotografować. Pozdrawiam!