Maciej Janowski zostaje w BETARD Sparcie Wrocław

IMG 8641

Maciej Janowski przedłużył swój kontrakt i w 2021 roku ujrzymy go ponownie w barwach wrocławskiej Sparty. W minionym sezonie razem z drużyną zajął 3 miejsce w tabeli PGE Ekstraligi. Dla Macieja Janowskiego będzie to trzynasty sezon w BETARD Sparcie Wrocław.

WroclawTrudno nawet sobie wyobrazić, bym miał przekazać kibicom inną informację dotyczącą Macieja. To wspaniały zawodnik i ikona naszego klubu. Jestem dumny, że BETARD Sparta ma takiego kapitana. To wielki sportowiec, niezwykle utalentowany i pracowity, z roku na rok coraz bardziej doświadczony. Myślę, że największe sukcesy, zarówno indywidualne jak i drużynowe, są ciągle przed nim, pomimo, że wielu już teraz może mu pozazdrościć tak bogatego sportowego życiorysu. Mamy jasno wytyczone cele na 2021 rok i wspólnie skupiamy się, by udało się je zrealizować w stu procentachzaznaczył Andrzej Rusko, prezes wrocławskiego klubu.

Ja też nie wyobrażam sobie w tym momencie innego scenariusza. Wrocław to jest mój dom, a wrocławscy kibice sprawiają, że na olimpijskim czuję się lepiej niż na jakimkolwiek innym stadionie na świecie. Mam nadzieję, że w końcu zrealizujemy tu wspólnie nadrzędny cel, jakim jest mistrzostwo Polski. Wszystko wskazuje na to, że w przyszłym sezonie wrocławska ekipa będzie miała naprawdę dużo sportowych argumentów. Nie mogę doczekać się aż poznamy wszystkie karty w talii – pierwszą już znacie. Do zobaczenia w mieście i na torze!powiedział aktualny Indywidualny Mistrz Polski Maciej Janowski.

Źródło; speedwayekstraliga.pl

Martyna Olejnik

Mieszkam w Śmiglu niedaleko Leszna. Żużlem interesuje się już od 13 lat. Wszystko zaczęło się od wyjazdu na pierwszy mecz, na który zabrał mnie mój tata. Moją ulubioną drużyną, której w sezonie kibicuje jest FOGO Unia Leszno. W wolnym czasie lubię pobiegać, słuchać muzyki, a także fotografować. Pozdrawiam!