Power Duck Iveston PSŻ Poznań - ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz (awizowane składy)

IMG 3255Poznaliśmy składy na pierwszy mecz finałowy 2. Ligi Żużlowej pomiędzy Power Duck Iveston PSŻ Poznań a ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz. Początek spotkania zaplanowany jest w niedzielę (08.09) na godzinę 15.

Sporym zainteresowaniem kibiców cieszy się ten mecz. Nie ma czemu się dziwić po perturbacjach jakie te kluby przeszły w ostatnich latach będąc na samym końcu ligowych tabel. W tym sezonie od początku zespoły z Poznania oraz Bydgoszczy stawiane były w roli faworytów i teraz te ekipy będą walczyć w bezpośrednim pojedynku o awans.

Goście awizowali nieco zmieniony skład względem poprzednich spotkań. Pod nr 5 został wpisany nieco obolały po upadku w Łańcuchu Herbowym Kamil Brzozowski, który powalczy o punkty z młodzieżowcami Mateuszem Tonderem oraz Tomaszem Orwatem.

Trener gospodarzy Tomasz Bajerski nie zaskoczył składem i nadal bez Marcela Kajzera będą walczyć o jak najlepszy wynik przed rewanżowym spotkaniem w Bydgoszczy.

Awizowane składy:

bydgoszcz logo
ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz:

1. Rene Bach
2. Josh Grajczonek
3. Marcin Jędrzejewski
4. Dimitri Berge
5. Kamil Brzozowski
6. Mateusz Tonder
7. Tomasz Orwat

poznan
Power Duck Iveston PSŻ Poznań:

9. Robert Miśkowiak
10. Władimir Borodulin
11. Marcin Nowak
12. Eduard Krcmar
13. David Bellego
14. Marek Lutowicz
15. Michał Curzytek

źródło: inf.prasowa

 

Sebastian Kołodziej

Sport żużlowy jest moją pasją od najmłodszych lat. Marzenie o jeździe na żużlu musiałem odłożyć na bok realizując się po drugiej stronie tego sportu