Lubelscy kibice wspierają Andreasa Jonssona

DSC 0011

Kibice Speed Car Motoru Lublin z nietypową akcją wsparcia Andreasa Jonssona. Lublinianie po raz kolejny pokazują, że Lublin to żużel. 

 

O lubelskich kibicach pisało się już nie jedno. Uratowali starą polewaczkę, jeden z meczy ligowych, a ich gościnności doświadcza, każdy klub PGEE, który zjawia się na meczu w Lublinie.
Ze Speed Car Motorem Lublin są na dobre i złe, nie raz podnoszą na duchu i dodają sił swoim ulubieńcom. Dzieje się to na torze i poza nim.
Tym razem postanowili okazać wsparcie Andreasowi Jonssonowi. Zawodnik ostatnio coraz bardziej zaczął odczuwać skutki upadku w pierwszym meczu Motoru Lublin. Po tym upadku AJ nie wziął wolnego, tylko jeździł dalej, jednak sprawa zrobiła się w ostatnich tygodniach na tyle poważna, że w końcu spasował i na ostatnie dwa mecze Motoru Lublin przedstawił zwolnienie lekarskie.
Pod zdjęciem profilowym na fanpagu Andreasa, lubelscy kibice postanowili, zasypać je komentarzami ze słowami wsparcia, życzeniami powrotu do zdrowia oraz wyrazami sympatii do zawodnika.
Obserwując kibiców z Lublina, można powiedzieć o nich, że zasługują na miano najlepszych kibiców czarnego sportu w Polsce.

Sylwia Sówka