Euro Finannce Polonia Piła - ROW Rybnik (zapowiedź)

DSC 0032Już w najbliższą niedziele miejscowa Polonia Pila podejmie ekipę ROW-u Rybnik. Gospodarze wystają w najsilniejszym zestawieniu. Start zawodów zaplanowany jest na godzinę 14:30.

 

Zawodnicy Polonii postanowili wesprzeć swój klub i wyszli z inicjatywą zmiany zarobków. Pierwszym który zaproponował obniżenia punktówki był Thomas Jonasson, zaraz za nim zadeklarowali się Rafał Okoniewski wraz z Tomaszem Gapińskim oraz Piotrem Gryszpińskim. W związku tym, kierownik drużyny postanowił wystawić na niedzielne spotkanie najsilniejszy skład. Aktualnie Polonia zajmuje siódme miejsce w ligowej tabeli. O utrzymanie w Nice 1. Lidze Żużlowej, zawodnicy z Grodu Staszica powalczą z drugim zespołem 2. Ligi Żużlowej.

W składzie Rekinów nie ma żadnych niespodzianek. Wiadome jest, że Rybniczanie pojadą na 100%.Dla nich spotkanie w Pile będzie praktyką przed play – offami. Są dwie drogi, przed nimi. Jeżeli przegrają i zdobędą bonus to uplasują się na trzeciej pozycji gdzie rywalizacje zaczną u siebie. W przypadku wygranej awansują na drugą pozycję gdzie na pierwszy mecz pojadą do Gniezna.

 

Awizowane składy:

Euro Finannce Polonia Piła

9. Thomas Jonasson

10. Pontus Aspgren

11. Adrian Cyfer

12. Tomasz Gapiński

13. Rafał Okoniewski

14. Patryk Fajfer

 

ROW Rybnik

1. Troy Batchelor

2. Daniel Bewley

3. Andrzej Lebiediew

4. Mateusz Szczepaniak

5. Kacper Woryna

6. Lars Skupień

 

 

Start zawodów: 14:30

 

Źródło: Inf. własna. 

 

 

Beata Wachowiak