zuzel tv

Wygląda na to, że wiosna wreszcie przypomniała sobie o Polsce. Rozpoczynający się weekend zapowiada się bardzo słonecznie, a to oznacza, że nie powinno być większych przeszkód w rozegraniu zaplanowanych ligowych spotkań. Kto nie będzie mógł sam udać się na stadion, swojej drużynie kibicować może przed telewizorem. Tym razem telewizyjne ekipy zawitają do Tarnowa, Łodzi, Częstochowy i Gorzowa.

zuzel tv

Przed nami wielkie święto speedwaya. W sobotę na Stadionie Narodowym odbędzie się kolejna runda z cyklu Grand Prix. Oprócz organizatorów, zawodników i kibiców do tego wielkiego wydarzenia szykuje się również telewizja. Na relację z warszawskiej GP zarezerwowano ponad 4 godziny. Oprócz zawodów w stolicy, w najbliższe dni, w TV będzie można zobaczyć zmagania ligowe. 

logo eleven sports networkWe wtorek startuje szwedzka Elitserien. W jednym ze spotkań 1 kolejki dojedzie do starcia aktualnego Mistrza kraju - Rospiggarny Hallstavik ze Smederną Eskilstuna. Transmisję tego spotkania będzie można zobaczyć na kanale Eleven Sports. Będzie to debiut szwedzkiej ligi na antenie tej stacji. Początek relacji zaplanowano na godzinę 19:00.

zuzel tv

Sezon żużlowy rozkręca nam się coraz bardziej. Przed nami kolejny weekend z ligowym speedwayem. Miejmy nadzieję, że tym razem pogoda nie popsuje planów żużlowcom. Stacje telewizyjne przygotowały łącznie 6 transmisji z polskich torów. Wszystko rozpocznie się w piątek relacjami z Rybnika, Leszna i Piły.  

zuzel tv

Żużlowa majówka zapowiada się bardzo obficie. Telewizyjne szaleństwo rozpocznie się w sobotę transmisją z Gdańska. Następnie przełączamy kanał i przenosimy się do Krsko, gdzie odbędzie się pierwsza runda Grand Prix. Niedziela to trzy kolejne spotkania ligowe. A gdy nastanie maj, przed telewizorem będziemy mogli nadrobić ekstraligowe zaległości oraz zobaczyć starcie Reprezentacji Polski z Australijczykami. Na deser, tuż po zakończeniu majowego weekendu, czeka nas kolejna runda SBPC. Oby tylko pogoda dopisała. 

zuzel tv

Jeżeli tylko warunki atmosferyczne na to pozwolą, to przed nami kolejny żużlowy weekend. Według planów w przeciągu dwóch najbliższych dni powinniśmy zobaczyć w telewizji aż 6 ligowych spotkań. Niestety, już wiadomo, że tych planów nie uda się spełnić. Odwołane zostały bowiem trzy "mecze telewizyjne".  

logo eleven sports networkGrupa ELEVEN SPORTS pozyskała na wyłączność prawa do transmitowania w Polsce meczów najlepszej zagranicznej ligi żużlowej, szwedzkiej Elitserien. Pierwsze relacje na żywo widzowie stacji zobaczą w maju, kiedy wystartuje sezon 2017. 

zuzel tvPrzed nami świąteczny weekend, który kibice żużla zapewne spędzą na stadionach lub przed telewizorami. Start PGE Ekstraligi to najważniejsze wydarzenie jakie czeka nas w nadchodzących godzinach. Jeżeli tylko pozwoli na to pogoda relacje LIVE ze wszystkich 4 inaguracyjnych spotkań będzie można zobaczyć w TV. Oprócz tego czekają nas dwie transmisje z 2 kolejki Nice 1.Ligi Żużlowej. 

zuzel tv

Już w ten weekend startuje ligowy sezon w Polsce. To dobry czas, aby powrócić z Telewizyjnym Rozkładem Jazdy. Począwszy od dzisiaj, aż do października w każdy piątkowy poranek będziemy dla państwa publikować zestawienie wszystkich telewizyjnych transmisji z żużlowych aren. Nadchodzące dni to czas debiutu dla nowych nadawców Nice 1.Ligi Żużlowej.

zuzel tvDwa tygodnie temu informowaliśmy, że transmisję z niedzielnego meczu reprezentacji Polski z drużyną Reszty Świata przeprowadzi Polsat Sport. Dzisiaj wiadomo, że to spotkanie będzie można również oglądać na antenie ogólnodostępnego kanału Super Polsat. Transmisja z Zielonej Góry rozpocznie się o godzinie 14:45.