zuzel tv

Jeżeli tylko warunki atmosferyczne na to pozwolą, to przed nami kolejny żużlowy weekend. Według planów w przeciągu dwóch najbliższych dni powinniśmy zobaczyć w telewizji aż 6 ligowych spotkań. Niestety, już wiadomo, że tych planów nie uda się spełnić. Odwołane zostały bowiem trzy "mecze telewizyjne".  

logo eleven sports networkGrupa ELEVEN SPORTS pozyskała na wyłączność prawa do transmitowania w Polsce meczów najlepszej zagranicznej ligi żużlowej, szwedzkiej Elitserien. Pierwsze relacje na żywo widzowie stacji zobaczą w maju, kiedy wystartuje sezon 2017. 

zuzel tvPrzed nami świąteczny weekend, który kibice żużla zapewne spędzą na stadionach lub przed telewizorami. Start PGE Ekstraligi to najważniejsze wydarzenie jakie czeka nas w nadchodzących godzinach. Jeżeli tylko pozwoli na to pogoda relacje LIVE ze wszystkich 4 inaguracyjnych spotkań będzie można zobaczyć w TV. Oprócz tego czekają nas dwie transmisje z 2 kolejki Nice 1.Ligi Żużlowej. 

zuzel tv

Już w ten weekend startuje ligowy sezon w Polsce. To dobry czas, aby powrócić z Telewizyjnym Rozkładem Jazdy. Począwszy od dzisiaj, aż do października w każdy piątkowy poranek będziemy dla państwa publikować zestawienie wszystkich telewizyjnych transmisji z żużlowych aren. Nadchodzące dni to czas debiutu dla nowych nadawców Nice 1.Ligi Żużlowej.

zuzel tvDwa tygodnie temu informowaliśmy, że transmisję z niedzielnego meczu reprezentacji Polski z drużyną Reszty Świata przeprowadzi Polsat Sport. Dzisiaj wiadomo, że to spotkanie będzie można również oglądać na antenie ogólnodostępnego kanału Super Polsat. Transmisja z Zielonej Góry rozpocznie się o godzinie 14:45. 

logo pzmlogo polsat sport14 kwietnia w Zielonej Górze odbędzie finał Złotego Kasku. Transmisję telewizyjną z tych zawodów planuje przeprowadzić Polsat Sport. Według wstępnych planów turniej powinen rozpocząć się o godzinie 17:30. Najważniejszym aspektem są teraz warunki atmosferyczne, bowiem w latach ubiegłych zarówno eliminacje jak i sam finał Złotego Kasku były wielokrotnie przekładane. 

logo polsat sportlogo nice1ligaOd sezonu 2017 mecze Nice Polskiej Ligi Żużlowej transmitować będą na swoich kanałach telewizja Polsat oraz Eleven Sports. Jak wynika z cennika reklamowego tej pierwszej stacji, w trakcie przerw po 4, 8, 10 i 13 biegu zaplanowane są przerwy reklamowe. W porówaniu do transmisji PGE Ekstraligi, za które odpowiada platforma NC+ zamiast zwiększonej liczby wywiadów, kibice będą oglądali spoty reklamowe.

zuzel tv2 kwietnia w Zielonej Górze rozegrany zostanie zaległy mecz pomiędzy Reprezentacją Polski a drużyną Reszty Świata. Polskę reprezentować będą Patryk Dudek, Grzegorz Zengota, Bartosz Zmarzlik, Krzysztof Kasprzak, Piotr Pawlicki i Piotr Protasiewicz. Zaś w drużynie rywali wystąpią: Nicki Pedersen, Grigorij Łaguta, Niels Kristian Iversen, Fredrik Lindgren oraz Andrej Karpow. To starcie będzie można zobaczy w telewizji.

logo pzm8 kwietnia zostanie zainaugurowany ligowy sezon żużlowy w Polsce. Tego dnia odbędzie się mecz w Łodzi, gdzie tamtejszy Orzeł podejmie Wandę Kraków. Ten mecz jako pierwszy zostanie pokazany w telewizji Eleven. Natomiast niedzielne mecze z Gdańska oraz Tarnowa zostaną pokazane w Polsacie Sport. Oba te kanały są zakodowane i płatne. Tym samym wielu kibiców nie będzie miało możliwości obejrzenia tych spotkań w swoich domach. GKSŻ czyni starania, aby chociaż jeden mecz był dostępny na ogólnodostępnym kanale. 

logo nice1ligaWciąż nie wiadomo jaka stacja telewizyjna będzie pokazywała Nice Polską Ligę Żużlową. Ogłoszony w grudniu przetarg został odwołany. W ostatnich sezonach zmagania na pierwszoligowym szczeblu relacjonowała na swoich kanałach TVP. Właśnie z prezesem Telewizji Publicznej rozmawiał wczoraj prezes PZM - Andrzej Witkowski.