zuzel tvChoć w najbliższych dniach na ekranach telewizorów nie zobaczymy ani jednego spotkania PGE Ekstraligi, to nie oznacza, że będzie wiać nudą. W sobotę po miesięcznej przerwie do walki o tytuł mistrza świata powracają zawodnicy z Grand Prix. Dzień później poznamy najlepszą klubową parę w Polsce, a juniorzy rozpoczną batalię o tytuł najlepszego na Świecie. W nadchodzącym tygodniu nie zabraknie również zmagań w ligach zagranicznych.

polsattwg logoSpeedway zagości na głównej antenie Telewizji Polsat. Już 29 lipca czeka nas wyjątkowy żużlowy turniej. Podczas The World Games 2017 o zwycięstwo powalczą najlepsze żużlowe pary. Wśród nich oczywiście będą Polacy, którzy są jednymi z fawortów. Zawody rozpoczną się o godzinie 19:00. Również wtedy wystartuje transmisja telewizyjna, którą będzie można śledzić na kanałach Polsatu i Polsatu Sport. 

zuzel tv

W wakacje żużlowych emocji nie brakuje. Na brak transmisji speedwaya w telewizji również narzekać nie możemy. Przed nami kolejny tydzień i kolejne zmagania na żużlowych torach. Tym razem ekipy telewizyjne będą obecne m.in.: w Rybniku na finale MIMP, Gustrow na kolejnej rudzie SEC oraz Bydgoszczy i Gdańsku na spotkaniach I ligi. 

zuzel tv

Oczy całego żużlowego świata w najbliższy weekend będą zwrócone na Leszno. To właśnie na stadionie im. Alfreda  Smoczyka odbędzie się wielki finał Drużynowego Pucharu Świata. Posiadająca prawa do SWC platforma nc+ przygotowała obszerną relację z tych zawodów, jak również piątkowego barażu. Oprócz finałowych zmagań, w nadchodzących dniach, w TV zobaczyć będzie można zaległe spotkanie PGE Ekstraligi, 2 mecze pierwszoligowe oraz dwa pojedynki w ligach zagranicznych. 

zuzel tv

Tradycyjnie decydujące rozstrzygnięcia w Drużynowym Pucharze Świata spowodują, że większość zawodników będzie mogła sobie odpocząć po niełatwej pierwszej części sezonu. W nadchodzących dniach czekają nas tylko 4 oficjalne zawody żużlowe. Startująca tegoroczna edycja SEC, dwa półfinały DPŚ i wielki finał IMP.  Wszystko to będzie można zobaczyć w telewizji. 

  zuzel tvPod znakiem ligowych zmagań upływać będzie nadchodzący tydzień. Na ekranach telewizorów w najbliższych dniach zobaczyć będzie można transmisje z ligi polskiej, angielskiej i szwedzkiej. Jednak zanim nastąpi ligowe ściganie czeka nas kolejna ruda Grand Prix. Tym razem polski kwartet powalczy o zwycięstwo w Horsens.

zuzel tvNa długi czerwcowy weekend stacje telewizyjne przygotowały wiele żużlowych transmisji. Przez 3 dni w TV zobaczyć będzie można 5 ligowych spotkań. Wszystko rozpocznie się w piątek relacją z Gorzowa. W sobotę, po raz pierwszy w historii, przeprowadzona zostanie transmisja telewizyjna z ligowego spotkania w Daugavpils. Niedziela to tradycyjnie największa liczba spotkań i największa liczba transmisji.

zuzel tv

Sezon żużlowy w pełni, a więc transmisji żużlowych w telewizji zabraknąć nie może. Ekipy telewizyjne wciągu najbliższych 7 dni zawitają do 6 miast. Wszystko rozpocznie się w Pradze, gdzie najlepsi zawodnicy świata będą walczyć w kolejnej rundzie Grand Prix. Niedziela to oczywiście zmagania ligowe. Tutaj czekają nas relacje z 4 miast. W środę zaś w ostatnim sprawdzianie przed DPŚ w Ostrowie Polacy powalczą z Rosjanami.  

zuzel tvJuż w piątek, spotkaniem w Zielonej Górze, zainaugurowana zostanie 7 kolejka PGE Ekstraligi. Wtedy też zaległości odrabiać będą zespoły z Częstochowy i Torunia. Oba te spotkania będzie można zobaczyć w TV. Ale to nie koniec. Ciąg dalszy ligowych zmagań nastąpi w niedzielę. Stacje telewizyjne przygotowały relacje z czterech niedzielnych spotkań. We wtorek czeka nas również transmisja z kolejnego spotkania Elitserien.

zuzel tv

Wygląda na to, że wiosna wreszcie przypomniała sobie o Polsce. Rozpoczynający się weekend zapowiada się bardzo słonecznie, a to oznacza, że nie powinno być większych przeszkód w rozegraniu zaplanowanych ligowych spotkań. Kto nie będzie mógł sam udać się na stadion, swojej drużynie kibicować może przed telewizorem. Tym razem telewizyjne ekipy zawitają do Tarnowa, Łodzi, Częstochowy i Gorzowa.