Dzisiaj jest 22 październik 2020 roku. Imieniny: Halki, Filipa, Przybysława

Strona 1 z 18

Polskie ligi żużlowe

PGE Ekstraliga
półfinały
Zielona Góra - Leszno 44:46, 33:57
Wrocław - Gorzów 46:44, 34:55
mecze o 3 miejsce
Zielona Góra - Wrocław 37:32, 40:50
FINAŁY
Gorzów - Leszno 46:44, 30:59

LesznoeWinner 1 Liga Żużlowa
Torun

2 Liga Żużlowa
Krosno

Powiedzieli...

SPEEDWAY autograf

Klasyfikacje / tabele

Klasyfikacja SGP 2020

1. Bartosz Zmarzlik   Polska 133
2. Tai Woffinden   W. Brytania 117
3. Fredrik Lindgren   Szwecja 117
4. Maciej Janowski   Polska 107
5. Leon Madsen   Dania 89
6. Jason Doyle   Australia 87
7. Artiom Łaguta   Rosja 84
8. Emil Sajfutdinow   Rosja 81
9. Martin Vaculik   Słowacja
78
10. Max Fricke   Australia 64
11. Matej Zagar   Słowenia 46
12. Patryk Dudek   Polska 39
13. Niels-Kristian Iversen   Dania 32
14. Mikkel Michelsen   Dania 32
15. Antonio Lindback   Szwecja 22
16. Gleb Chugunow   Polska 16
17. Jack Holder   Australia 12
18. Anders Thomsen   Dania 10

Indywidualny Mistrz Świata

2017 woffindenBartosz Zmarzlik

 # drużyna m p +/-
 1. Leszno Fogo Unia Leszno 14 28 +162
 2. Gorzow Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp. 14 21 +66
 3. Wroclaw Betard Sparta Wrocław 14 20 +46
 4. Zielona Gora RM Solar Falubaz Zielona Góra 14 20 +25
 5. Czestochowa Eltrox Włókniarz Częstochowa 14 19 +28
 6. Lublin Motor Lublin 14 19 +56
 7. Grudziadz MRGARDEN GKM Grudziądz 14 10 -102
 8. Rybnik PGG ROW Rybnik 14 2 -281

 

Mistrzowie Polski

leszno logoFogo Unia Leszno

2018 kołodziej jMaciej Janowski

 # drużyna m p +/-
 1. Torun eWinner Apator Toruń 14 29 +240
 2. Gniezno Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno 14 25 +67
 3. Lodz Orzeł Łódź 14 22 +42
 4. Gdansk Zdunek Wybrzeże Gdańsk 14 17 -31
 5. Tarnow  Unia Tarnów 14 15 -76
 6. Ostrow Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 14 14 -75
 7. Bydgoszcz Abramczyk Polonia Bydgoszcz 14 11 -96
 8. Daugavpils  Lokomotiv Daugavpils 14 7 -71

 

 Mistrz eWinner 1 Ligi Żużlowej 2020

lublin 2017eWinner Apator Toruń

2liga

 # drużyna m p +/-
 1. Krosno Wilki Krosno 10 25 +251
 2. Opole OK Bedmet Kolejarz Opole 10 18 +93
 3. Poznan SpecHouse PSŻ Poznań 10 10 -34
 4. Rzeszow RTŻ Rzeszów 10 8 -54
 5. Rawicz Metalika Recycling Kolejarz Rawicz 10 8 -93
 6. Wittstock MSC Wittstock 10 6 -173

 

Mistrz 2 Ligi Żużlowej 2020

rzeszow logoWilki Krosno

Klasyfikacja SEC 2020

 1. Robert Lambert
  W. Brytania
67
 2. Leon Madsen   Dania 64
 3. Grigorij Łaguta
  Rosja
52
 4. Mikkel Michelsen
  Dania 46
 5. Bartosz Smektała
  Polska
45
 6. Nicki Pedersen
  Dania 45
 7. Timo Lahti   Finlandia 43
8. Kacper Woryna
  Polska
33
9. David Bellego   Francja 31
10. Vaclav Milik
  Czechy
26
11. Bartosz Zmarzlik
  Polska
25
12. Krzysztof Kasprzak   Polska 25
13. Kai Huckenbeck
  Niemcy
25
14. Peter Ljung   Szwecja 23
15. Michael Jepsen Jensen   Dania 22
16. Andriej Kudriaszow
  Rosja
21
17. Emil Sajfutdinow
  Rosja
14
18. Paweł Przedpełski   Polska 10
19. Patryk Dudek   Polska 8

Mistrz SEC

2017 madsen l2Robert Lambert

Klasyfikacja IMŚJ 2020

 1. Jaimon Lidsey   Australia 20
 2. Dominik Kubera   Polska 16
 3. Oleg Mihaylovs   Łotwa 14
 4. Daniel Bewley   W. Brytania 16
 5. Mads Hansen   Dania 9
 6. Petr Chlupac   Czechy 8
 7. Jan Kvech   Czechy 13
 8. Jakub Miśkowiak   Polska 9
 9. Niklas Sayrio   Finlandia 6
10. Marko Levyshyn flaga australia  Ukraina 5
11. Lukas Fienhage   Niemcy 5
12. Mattia Lenarduzzi   Włochy 5
13. Lucke Becker   USA 4
14. Alexander Woentin   Szwecja 3
15. Lukas Baumann   Niemcy 1
16. Steven Goret   Francja 0

Mistrzowie Świata Juniorów

flaga-polskaPolska

2017 smektała bJaimon Lidsey

Okiem naczelnego

TOP 20 SPEEDWAY.info.pl

Ligowiec roku SPEEDWAY.info.pl

7 kolejki SPEEDWAY.info.pl

Niepokonani 2020