logo macec2015 czaja a1W czwartkowe popołudnie  (21.07), na Stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie,  rozegrano Puchar MACEC. Na podium stanęło trzech reprezentantów Polski: Artur Czaja, Oskar Bober i Oskar Polis. Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się również zawodnicy z Ukrainy: Wiktor Trofimow oraz Dmytro Mostowik.

logo macecvideoW minioną niedzielę na torze w Gorzowie rozegrano I rundę Pucharu MACEC, którą wygrał Łukasz Kaczmarek z dorobkiem czternastu punktów. Drugie miejsce zajął Rafał Karczmarz gromadząc przy swoim nazwisku trzynaście oczek, a najniższy stopień na podium wywalczył reprezentant Ukrainy - Andriy Kobrin z jedenastoma punktami. Zapraszamy do obejrznia zapisu wideo wszystkich biegów.

2015 kaczmarek llogo macecZwycięstwem Łukasza Kaczmarka zakończyła się pierwsza runda pucharu MACEC, którą w niedzielę rozegrano na torze w Gorzowie. Drugie miejsce zajął Rafał Karczmarz, a najniższy stopień na podium wywalczył Andriy Kobrin.

videoW sobotę na torze w niemieckim Guestrow rozegrano półfinał Mistrzostw Europy Par w którym zwyciężyła reprezentacja Ukrainy z dorobkiem 25 punktów. Awans do finału, który odbędzie się 26 września w węgierskim Debreczynie wywalczyli także Niemcy oraz Łotysze. Zapraszamy do obejrzenia materiałów video z sobotniego półfinału, których autorem jest Andreas Abels.

2014 woryna k2logo niceKacper Woryna wygrał 1 rundę Nice Cup organizowaną 9 czerwca w Rybniku. Na drugim miejscu uplasował się Daniel Kaczmarek ze Speedway Wandy Instal Kraków, a na trzeciej pozycji Oskar Polis, który jest wychowankiem Włókniarza Częstochowa.

logo niceWe wtorek na rybnickim torze odbędzie się I runda Nice Cup grupy południowej. Wezmą w niej udział zawodnicy NicePLŻ czy 2PLŻ. Walczyć będą o stypendium sponsora tytularnego. Wśród faworytów do zwycięstwa wymieniany jest m.in. rybniczanin Kacper Woryna. Początek spotkania zaplanowano na godz. 16:00.