speedway pairs logoPodobnie jak w Toruniu team FOGO Power okazał się najlepszy w drugiej rundzie Speedway Best Pairs. Bartosz Zmarzlik wraz z Przemysławem Pawlickim pokonali w finale Boll Team, których barw bronili Jason Doyle i Grigorij Łaguta. Trzecie miejsce w zawodach w Landshut zajęli żużlowcy Eko-Dir Speedway.

speedway pairs logo17 sierpnia, o godzinie 19:00 odbędzie się gnieźnieńska runda Speedway Best Pairs 2017. Zawody planowane były już dwukrotnie, jednak za każdym razem pogoda krzyżowała plany organizatorów cyklu.

speedway pairs logo

Na czwartkowy wieczór zaplanowana była 2.runda Speedway Best Pairs. Niestety warunki atmosferyczne w dniu dzisiejszym w Gnieźnie nie są łaskawe. Ze względu na nieregulaminowy stan toru po wielogodzinnych opadach deszczu, trwające opady oraz prognozowane kolejne, zawody Speedway Best Pairs w Gnieźnie zostały odwołane. Nowy termin nie został jeszcze ustalony.

speedway pairs logo

Poza podium w 2016 roku, trzecie miejsce w pierwszej rundzie cyklu Speedway Best Pairs w roku 2017 - drużyna Monster Energy Speedway Team, której barw broni mistrz świata Greg Hancock, czuje delikatny niedosyt po starcie w Toruniu.

2017 doyle j12015 fricke mRotacje w terminarzach PGE Ekstraligi i Speedway Best Pairs sprawiły, że niektórych zawodników czeka „żużlowy maraton”. Ta sytuacja dotyczy dwóch Australijczyków, Maxa Fricke’a i Jasona Doyle’a, którzy w ciągu trzech dni „objadą” w sumie około 250 okrążeń.

speedway pairs logogniezno gtmW związku z przełożeniem dwóch meczów PGE Ekstraligi na 2. maja, termin 2. rundy Speedway Best Pairs również został zmieniony. Ostateczna data zawodów to 4. maja.

speedway pairs logo2017 wozniak sz1Pierwsza runda tegorocznego cyklu Speedway Best Pairs w Toruniu była debiutem dla Eko-Dir Speedway Teamu. Piąte miejsce wstydu nie przynosi, ale młoda drużyna ma na pewno apetyt na więcej. Tym bardziej, że w Gnieźnie powinna pojechać we wzmocnionym składzie.

2015 pedersen n1speedway pairs logoDuński trzykrotny mistrz świata, Nicki Pedersen, powraca do drużyny z dolnej Bawarii. Trans MF, po słabym początku cyklu Speedway Best Pairs 2017, zgłosił się do swojego byłego zawodnika, a ten postanowił ponownie reprezentować barwy niemieckiego zespołu. 

speedway pairs logo

Sobotnia I runda z cyklu Speedway Best Pairs zakończyła się wygraną Fogo Power. Drużyna składająca się z młodych i dobrze rokujących zawodników pokonała w finale zespół BOLL Team, zdobywając tym samym pierwsze miejsce. Na podium znalazła się również drużyna Monster Energy Speedway Team.

speedway pairs logoW sobotni wieczór na toruńskiej MotoArenie zainaugurowano rozgrywki Speedway Best Pairs. Na najwyższym stopniu podium stanęła ekipa Fogo Power, któa w finałowym biegu pokonała prowadzącą drużynę Boll Team. Trzecie miejsce zajęli reprezentanci Monster Energy Speedway Team.