flaga polskaDrużynowe Mistrzostwa Świata Juniorów zakończyły się zwycięstwem reprezentacji Polski, która zapisała na swoim koncie 44 punkty. Srebro wywalczyła Australia (37) punktów, brąz przypadł Danii (24) punkty. Najlepszymi zawodnikami turnieju zostali Bartosz Zmarzlik oraz Paweł Przedpełski, którzy zdobyli po 14 punktów.

logo fim21flaga daniaW sobotni wieczór na torze w duńskim Holsted rozegrano 1 półfinał Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów. Turniej zakończył się zwycięstwem reprezentacji Danii, która zebrała 41 punktów. Na drugim miejscu uplasowali się przedstawiciele Australii z dorobkiem 40 punktów. Wielki finał rozegrany zostanie 20 sierpnia na szwedzkim torze w Norrkoeping.

logo fim21flaga polskaW sobotę na torze w czeskim Pilznie rozegrano 2 półfinał Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów. Awans do wielkiego finału, który 20 sierpnia rozegrany zostanie na torze w Norrkoeping wywalczyła reprezentacja Polski. Drugie miejsce zajęli przedstawiciele Rosji. W finale poza Polakami są już Szwedzi jako gospodarze, a dwie ostatnie reprezentacje poznamy po zakończeniu wieczornego półfinału w Holsted.

logo fim21flaga polskaW sobotnie przedpołudnie na australijskim torze w Mildurze rozegrano finał Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów. Bezkonkurencyjna okazała się reprezentacja Polski, która pod wodzą Rafała Dobruckiego stanęła na najwyższym stopniu podium z dorobkiem 50 punktów. Srebrne medale wywalczyła młodzieżowa reprezentacja Danii, a najniższy stopień na podium zajęli gospodarze. Finał kompletnie nie wyszedł przedstawicielom Niemiec, którzy łącznie zgromadzili 5 punktów.

logo fim21flaga daniaW sobotni wieczór na torze w niemiecki Guestrow rozegrano półfinał Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów, który padł łupem reprezentacji Danii. Na drugim miejscu zmagania zakończyli młodzieżowcy z Niemiec, a trzecią lokatę zajęli reprezentacji Wielkiej Brytanii. W rywalizacji kompletnie nie liczyła się reprezentacja Finlandii, która zdobyła w sumie 6 punktów.

logo fim21flaga polskaPółfinał DMŚJ w Opolu zakończył się zwycięstwem Polaków. Tuż za Nimi na podium uplasowała się reprezentacja Czech (29) i Rosji (24).

flaga polskaPółfinał DMŚJ w Opolu zakończył się zwycięstwem Polaków. Tuż za Nimi na podium uplasowała się reprezentacja Czech (29) i Rosjii (24).

logo fim21

flaga polskaZwycięstwem reprezentacji Polski, zakończył się półfinał Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów. Polacy zgromadzili na swoim koncie 55 punktów. Drugie miejsce przypadło Czechom (29 punktów). Na najniższym stopniu podium znaleźli się Rosjanie z 24 "oczkami" na koncie. Ostatnią lokatę zajęli Szwedzi - 20 punktów.

flaga niemcyW sobotę o godzinie 20 w Guestrow odbędzie się półfinał Mistrzostw Świata Juniorów. Zwycięzca tej rundy awansuje bezpośrednio do finału, który odbędzie się w australijskiej Mildurze. Natomiast ekipa, która zajmie drugie miejsce i będzie miała lepszy bilans punktowy od ekipy, która zajęła drugie miejsce w Opolu także wystartuje w finale.

logo fim22 sierpnia na torze w Opolu rozegrany zostanie półfinał Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów. Rywalami reprezentacji Polski będą Czesi, Rosjanie i Szwedzi. W czwartek poznalismy składy w jakich reprezentacje będą rywalizować o przepustkę do finału, który zaplanowano na 31 października w australijskiej Mildurze.