speedway pairs logo

Sobotnia I runda z cyklu Speedway Best Pairs zakończyła się wygraną Fogo Power. Drużyna składająca się z młodych i dobrze rokujących zawodników pokonała w finale zespół BOLL Team, zdobywając tym samym pierwsze miejsce. Na podium znalazła się również drużyna Monster Energy Speedway Team.

speedway pairs logoW sobotni wieczór na toruńskiej MotoArenie zainaugurowano rozgrywki Speedway Best Pairs. Na najwyższym stopniu podium stanęła ekipa Fogo Power, któa w finałowym biegu pokonała prowadzącą drużynę Boll Team. Trzecie miejsce zajęli reprezentanci Monster Energy Speedway Team.

speedway pairs logoJuż w najbliższą sobotę, 25 marca na toruńskiej MotoArenie, odbędzie się I runda cyklu Speedway Best Pairs. Na starcie pojawi się siedem najlepszych zespołów sponsorskich. O 17:30 rozpocznie się prezentacja, natomiast początek zawodów zaplanowano na godzinę18:00.

speedway pairs logoW trakcie zawodów z cyklu Speedway Best Pairs, do nabycia będzie program żużlowy w innym i bogatszym wydaniu. Cena programu to tylko 15 zł, a w zamian otrzymamy 92 strony ciekawych informacji.

speedway pairs logoPrzed rozpoczęciem pierwszej rundy cyklu Speedway Best Pairs zaplanowano dla kibiców moc atrakcji. Start zawodów zaplanowano na 17:30. Kibice będą mieli możliwość wspólnej zabawy o wiele wcześniej w miasteczku kibica znajdującym się w okolicach strefy zielonej toruńskiego stadionu.

speedway pairs logoOrganizatorzy sobotniej rundy Speedway Best Pairs włączają się w akcję "Pomoc dla Damiana". Damian Janiszewski jest lekarzem ortopedą, pracującym w Szpitalu Miejskim w Toruniu. Lekarz wielokrotnie uratował juz karierę wielu żużlowców, jednak teraz to on potrzebuje pomocy.

2014 riss e1speedway pairs logo- Kiedy jestem na torze, czuję się wolny - stwierdził Erik Riss, który w tym roku będzie ścigał się w Speedway Best Pairs w barwach City Teamu. Oprócz niego, w niemieckiej ekipie znaleźli się też Kai Huckenbeck, Tobias Kroner oraz Tobias Busch.

speedway pairs logologo one sportRuszyła przedsprzedaż biletów na drugą rundę Speedway Best Pairs, która odbędzie się 2 maja w Gnieźnie. Wejściówki można nabywać za pośrednictwem strony internetowej kupbilet.pl. Poniżej prezentujemy Państwu ceny biletów z przedsprzedaży oraz w dniu zawodów. Posiadacze karnetów mogą kupować bilety w promocyjnej cenie, minus 20% w sekretariacie klubu od 1 do 15 kwietnia.

speedway pairs logoZa niecały miesiąc, cykl Speedway Best Pairs zainauguruje sezon żużlowy w Europie. 25 marca na toruńskiej Motoarenie, siedem teamów sponsorskich wystawi swoje najmocniejsze składy. Poznajmy zatem bliżej wszystkich uczestników tegorocznej edycji.

logo fim europekrosno19 sierpnia na torze w Krośnie odbędzie się finał Drużynowych Mistrzostw Europy Juniorów. Rozpoczęła się już internetowa sprzedaż wejściówek, których ceny są bardzo atrakcyjne. To jedno z największych wydarzeń żużlowych w naszym kraju, a już na pewno impreza numer jeden na Podkarpaciu. Krosno do tej pory nie miało okazji organizować tak wielkiego wydarzenia jakim jest finał Drużynowych Mistrzostw Europy Juniorów na żużlu.