2016 milik v1flaga czechyW miniony weekend w Pardubicach odbył się turniej w ramach Indywidualnego Pucharu Czech. Vaclav Milik potwierdził swoją wysoką formę w kończącym się już sezonie. Zawodnik na co dzień startujący w barwach Betard Sparty Wrocław zawody zakończył z kompletem punktów zajmując tym samym pierwsze miejsce.

2016 milik v1Zlata Prilba Pardubice już przed rozegraniem ostatniej rundy mistrzostw zapewnił sobie tytuł mistrza kraju. Liderem Pardubic nie tylko w tym turnieju był Vaclav Milik.

2014 ljung p3flaga czechyPeter Ljung zwyciężył w Memoriale Lubosa Tomicka, rozgrywanym w poniedziałek (19 września) na torze w Pradze. Drugie miejsce zajął Vaclav Milik, podium uzupełnił Matej Kus. Turniej przerwano po 12. biegu z powodu opadów deszczu.

 

zlata prilba pardubice2015 sajfutdinow 1W niedzielne popołudnie (18.09), na stadionie w czeskich Pardubiach, odbyła się 68. Złota Prilba, która w tym roku trafiła w ręce Emila Sajfutdinowa. Podium uzupełnili Rune Holta i Martin Smoliński. W finale pocieszenia zwycięstwo odniósł Grzegorz Zengota. Trzeci z Polaków biorących udział w rywalizacji, Tobiasz Musialak, zakończył rywalizację na etapie ćwierćfinałów.

2015 jakobsen f1W sobotnie popołudnie na torze w Pardubicach rozegrano 42 edycję turnieju o Zlatą Suchę. Zwycięzcą został Fredrik Jakobsen, który w finałowym biegu pokonał Marcina Nowaka, Adama Ellisa, Adriana Cyfera, Zdenka Holuba oraz Daniela Kaczmarka.

zlata prilba pardubice18 września (niedziela) po raz 68. odbędzie się Złota Prilba w Pardubicach. Poznaliśmy już listę startową owych zawodów. Wśród 36. zawodników ujrzymy trzech reprezentantów Polski: Rune Holtę, Grzegorza Zengotę i Tobiasza Musielaka.

2015 milik v1ak slanyAMK ZP Pardubice zwyciężyło w meczu 5. kolejki ligi czeskiej, rozgrywanej w środę ( 7 września) na torze w Slanym. Drużyna z Pardubic zdobyła 39 punktów, najwięcej do dorobku całego zespołu dorzucił Vaclav Milik, który zapisał na swoim koncie 19 oczek. Drugie miejsce zajęli żużlowcy AK Marketa Praga ( 37 pkt.), trzeci byli miejscowi AK 3ton Slany z 30 punktami.

flaga czechyak slanyDrużyna AK 3ton Slany triumfowała podczas 3. kolejki ligi czeskiej, rozgrywanej w środę ( 8 czerwca) na torze w Slanym. Do zwycięstwa miejscowych poprowadził Adrian Miedziński, który zapisał na swoim koncie 11 punktów. Drugie miejsce zajęła Zlata Prilba Pardubice (23 pkt.), trzeci był zespół z Pragi (21 pkt.). Mecz został zakończony po 13. biegu z powodu opadów deszczu.

flaga czechyZwycięzcą 2. finału Indywidualnych Mistrzostw Czech, rozgrywanym w środę (27 kwietnia) na torze w Pardubicach, został Vaclav Milik. Żużlowiec, reprezentujący w Polsce Betard Spartę Wrocław, nie dał szans rywalom, gromadząc na swoim koncie komplet punktów. Drugie miejsce zajął Josef Franc (14 pkt), trzeci był Matej Kus z dorobkiem 12 oczek.

2016 milik v1flaga czechyZwycięstwem Vaclava Milika z kompletem punktów zakończył się I Finał Indywidualnych Mistrzostw Czech, który rozegrano we wtorek na torze w Pradze. Na drugim miejscu rywalizację zakończył Eduard Krcmar, a najniższy stopień na podium wywlaczył Josef Franc.