flaga argentyna2015 stachyra d1Po Bradley’u Dean-Wilsonie z Nowej Zelandii, Samie Mastersie z Australii, Dawid Stachyra zostaje kolejnym mistrzem w tym sezonie. Tym samym dołączył do Jakuba Jamroga, który ten tytuł wywalczył w sezonie 2015.

flaga argentyna2015 stachyra d1Wczoraj (7.02) z opóźnieniem rozegrano ósmą rundę mistrzostw Argentyny. Zawody były przekładane z uwagi na opady deszczu. Po raz trzeci najlepszym zawodnikiem okazał się Dawid Stachyra.

flaga argentyna2014 fierlej mNa torze w Colonia Baron rozegrano siódmą rundę Mistrzostw Argentyny. Zwyciężył Włoch Giuglielmo Franchetti przed Mariuszem Fierlejem i Maximiliano Westdorpem.

2015 stachyra d2flaga argentynaZwycięstwem Dawida Stachyry zakończyła się szósta runda Indywdualnych Mistrzostw Argentyny, którą w niedzielę rozegrano na torze w Bahia Blanca. Na drugim miejscu uplasował się Stanisław Mielniczuk, a trzeci był Guglielmo Franchetti. Mariusz Fierlej finałowy bieg zakończył jako czwarty. Pechowcem okazał się Paweł Miesiąc, który został wykluczony za dotknięcie taśmy.

2014 miesiac p2 W emocjonalnym wpisie na facebooku Paweł Miesiąc deklaruje zakończenie argentyńskiej przygody. Organizatorzy nie potrafili jak dotychczas wydobyć silników europejskich zawodników z magazynów służby celnej, tym samym zdegustowany zawodnik chce zakończyć  występy w Międzynarodowych Mistrzostwach Argentyny.

flaga argentynaW rozegranej w Bahia Blanca piątej rundzie mistrzostw Argentyny zwyciężył Paweł Miesiąc przed Dawidem Stachyrą i Ukraińcem Stanisławem Melnyczukiem. 

flaga argentyna2015 mielniczuk s1Wczoraj (14.01) rozegrano na torze w Carlos Casares czwartą rundę międzynarodowych Mistrzostw Argentyny.  Zwyciężył Stanisław Mielniczuk, przed Mariuszem Fierlejem i Guglielmo Franchettim. Czwarte miejsce w finale zajął Paweł Miesiąc.

2015 fierlej mflaga argentynaW niedzielę na torze w Bahia Blanca rozegrano III rundę Międzynarodowych Indywidualnych Mistrzostw Argentyny. Na najwyższym stopniu podium stanął Mariusz Fierlej. Drugie miejsce zajął Stanisław Mielniczuk, a trzeci był Guglielmo Franchetti. Sporym pechowcem okazał się Dawid Stachyra, który w finałowym biegu zanotował upadek.

flaga argentyna2015 covatti n1W Bahia Blanca, na torze Hector Evaristo Plano 27 grudnia rozegrano drugą rundę międzynarodowych mistrzostw Argentyny. Zwyciężył idol południowoamerykańskich kibiców Nicolas Covatti, przed Włochem Guglielmo Franchettim i Polakiem Dawidem Stachyrą.

2015 stachyra d2flaga argentynaW niedzielny wieczór na torze w Bahia Balnca zainaugurowano Międzynarodowe Indywidualne Mistrzostw Argentyny. Na najwyższy stopniu podium stanął Dawid Stachyra. Na drugim miejscu uplasował się Guglielmo Franchettiego, a trzeci był Lisandro Husman. W stawce pierwszej rundy zabrakło obrońcy tytułu Nicolasa Covattiego.