flaga argentyna2015 stachyra d1Po Bradley’u Dean-Wilsonie z Nowej Zelandii, Samie Mastersie z Australii, Dawid Stachyra zostaje kolejnym mistrzem w tym sezonie. Tym samym dołączył do Jakuba Jamroga, który ten tytuł wywalczył w sezonie 2015.

flaga argentyna2015 stachyra d1Wczoraj (7.02) z opóźnieniem rozegrano ósmą rundę mistrzostw Argentyny. Zawody były przekładane z uwagi na opady deszczu. Po raz trzeci najlepszym zawodnikiem okazał się Dawid Stachyra.

flaga argentyna2014 fierlej mNa torze w Colonia Baron rozegrano siódmą rundę Mistrzostw Argentyny. Zwyciężył Włoch Giuglielmo Franchetti przed Mariuszem Fierlejem i Maximiliano Westdorpem.

2015 stachyra d2flaga argentynaZwycięstwem Dawida Stachyry zakończyła się szósta runda Indywdualnych Mistrzostw Argentyny, którą w niedzielę rozegrano na torze w Bahia Blanca. Na drugim miejscu uplasował się Stanisław Mielniczuk, a trzeci był Guglielmo Franchetti. Mariusz Fierlej finałowy bieg zakończył jako czwarty. Pechowcem okazał się Paweł Miesiąc, który został wykluczony za dotknięcie taśmy.

2014 miesiac p2 W emocjonalnym wpisie na facebooku Paweł Miesiąc deklaruje zakończenie argentyńskiej przygody. Organizatorzy nie potrafili jak dotychczas wydobyć silników europejskich zawodników z magazynów służby celnej, tym samym zdegustowany zawodnik chce zakończyć  występy w Międzynarodowych Mistrzostwach Argentyny.

flaga argentynaW rozegranej w Bahia Blanca piątej rundzie mistrzostw Argentyny zwyciężył Paweł Miesiąc przed Dawidem Stachyrą i Ukraińcem Stanisławem Melnyczukiem. 

flaga argentyna2015 mielniczuk s1Wczoraj (14.01) rozegrano na torze w Carlos Casares czwartą rundę międzynarodowych Mistrzostw Argentyny.  Zwyciężył Stanisław Mielniczuk, przed Mariuszem Fierlejem i Guglielmo Franchettim. Czwarte miejsce w finale zajął Paweł Miesiąc.

2015 fierlej mflaga argentynaW niedzielę na torze w Bahia Blanca rozegrano III rundę Międzynarodowych Indywidualnych Mistrzostw Argentyny. Na najwyższym stopniu podium stanął Mariusz Fierlej. Drugie miejsce zajął Stanisław Mielniczuk, a trzeci był Guglielmo Franchetti. Sporym pechowcem okazał się Dawid Stachyra, który w finałowym biegu zanotował upadek.