flaga francja1 kwietnia na torze w Marmende rozegrano kolejny mecz Drużynowych Mistrzostw Francji. Gospodarze Podejmowali ekipę z La Reole.

flaga francjaW niedzielnym spotkaniu lider Dynamic MC poniósł pierwszą porażek ulegając ekipie z La Reole 55-34. Udanie zadebiutowała drużyna MC La Reole w rozgrywkach ligi francuskiej.

flaga francjaZ drugiej rundy meczów o Drużynowe Mistrzostwo Francji rozegrano zaledwie połowę a właściwie jedną czwartą kolejki. Wczoraj (12.03) deszcz storpedował drugą rundę ligi francuskiej rozgrywaną na torze w Lamothe Landerron. Udało się jedynie rozegrać połowę meczu na szczycie, gdzie gospodarze podejmowali ekipę z Macon. 

flaga francjaW najbliższą niedzielę 12 marca, na torze w Lamothe Landerron rozegrana zostanie II runda Drużynowych Mistrzostw Francji. Do akcji wkracza drużyna z La Reole z Davidem Bellego w składzie, która dotychczas nie pojawiła się na torze.

flaga francja2016 berge dW sobotę (18.02) ruszyła pierwsza liga żużlowa w Europie. Na Torze w Marmande gospodarze rozegrali dwa mecze, niestety oba przegrywając. Liderem została drużyna z Lamothe Landerron.

flaga francjaJuż jutro rusza pierwsza liga w Europie, całkiem nowo stworzona liga francuska. O godzinie 14.00 rozgrywki zainaugurują „Krety” z Marmande z „Rekinami” z Lamothe Landerron.