flaga usainne pucharW sobotę 18 marca rozstrzygnęła się na torze Perris sprawa medali w amerykańskich rozgrywkach Team Racing. Przed ostatnią rundą nic nie było wiadome i wszystko zależało od wyników a w szczególności od ilości punktów zdobytych przez drużyny. Wszystkie teamy miały po jednym zwycięstwie i o miejscu w tabeli decydowały małe punkty. Zwycięzcy spotkań mieli zapewnione pierwsze i drugie miejsce.

flaga francjaW niedzielnym spotkaniu lider Dynamic MC poniósł pierwszą porażek ulegając ekipie z La Reole 55-34. Udanie zadebiutowała drużyna MC La Reole w rozgrywkach ligi francuskiej.

flaga niemcyW niemieckim Ludwigslust w towarzyskim czwórmeczu spotkały się młodzieżowe reprezentacje Danii, Norwegii, Holandii oraz gospodarzy. Zwyciężyła młodzież z Danii.

flaga usaflaga francjaW sobotę w Stanach Zjednoczonych, w niedzielę we Francji zostaną rozegrane kolejne mecze ligowe. Amerykanie mają ostatnią serię swojej Team Racing. Co ciekawe ostatnia kolejka rozstrzygnie o wszystkim, gdyż nic nie wiadomo w tych rozgrywkach a różnice między drużynami są minimalne i każdy może być mistrzem. Wszystko zależy od ilości punktów jakie zdobędą drużyny.W najgorszej sytuacji jest Perris Eagles.

flaga francjaZ drugiej rundy meczów o Drużynowe Mistrzostwo Francji rozegrano zaledwie połowę a właściwie jedną czwartą kolejki. Wczoraj (12.03) deszcz storpedował drugą rundę ligi francuskiej rozgrywaną na torze w Lamothe Landerron. Udało się jedynie rozegrać połowę meczu na szczycie, gdzie gospodarze podejmowali ekipę z Macon. 

flaga wlochy2014 kus mNa torze w Lonigo, trenujący tam zawodnicy zmierzyli się dzisiaj (12.03) w turnieju indywidualnym. Niestety w zawodach zabrakło Polaków. Oprócz zawodników gospodarzy, na torze pojawili się zawodnicy z Danii, Niemiec oraz rodzynek z Wielkiej Brytanii.

flaga francjaW najbliższą niedzielę 12 marca, na torze w Lamothe Landerron rozegrana zostanie II runda Drużynowych Mistrzostw Francji. Do akcji wkracza drużyna z La Reole z Davidem Bellego w składzie, która dotychczas nie pojawiła się na torze.

flaga nowazelandiaflaga australiaW Nowej Zelandii i Australii najważniejsze rozstrzygnięcia mamy już za sobą czyli rozdano tytuły mistrzowskie. Obecnie na torach organizuje się przed wszystkim zawody klubowe.Szkoda, że brakuje Europejczyków na torach Oceanii.

flaga francja2016 berge dW sobotę (18.02) ruszyła pierwsza liga żużlowa w Europie. Na Torze w Marmande gospodarze rozegrali dwa mecze, niestety oba przegrywając. Liderem została drużyna z Lamothe Landerron.

flaga argentyna2015 stachyra d1Po Bradley’u Dean-Wilsonie z Nowej Zelandii, Samie Mastersie z Australii, Dawid Stachyra zostaje kolejnym mistrzem w tym sezonie. Tym samym dołączył do Jakuba Jamroga, który ten tytuł wywalczył w sezonie 2015.