Strona 1 z 11

Klasyfikacje / tabele

Klasyfikacja SGP 5/11

1. Tai Woffinden   W. Brytania 81
2. Fredrik Lindgren   Szwecja 61
3. Maciej Janowski   Polska 59
4. Emil Sajfutdinow   Rosja 56
5. Bartosz Zmarzlik   Polska 55
6. Greg Hancock   USA 53
7. Artiom Łaguta   Rosja 47
8. Patryk Dudek   Polska 46
9. Jason Doyle   Australia 40
10. Chris Holder   Australia 38
11. Matej Zagar   Słowenia 34
12. Nicki Pedersen   Dania
31
13. Przemysław Pawlicki   Polska
24
14. Craig Cook   W. Brytania 18
15. Niels-Kristian Iversen   Dania 9
16. Martin Vaculik   Słowacja 7

Mistrzowie Świata

flaga-polskaPolska

2017 doyle j2Jason Doyle

 # drużyna m p +/-
 1. Fogo Unia Leszno 10 18 124
 2. Betard Sparta Wrocław 10 15 70
 3. Cash Broker Stal Gorzów Wlkp. 10 15 47
 4. forBET Włókniarz Częstochowa  10 13 6
 5. Get Well Toruń 10 10 -43
 6. Grupa Azoty Unia Tarnów 10 8 -72
 7. Falubaz Zielona Góra 10 7 -28
 8. MRGARDEN GKM Grudziądz 10 6 -104

 

Mistrzowie Polski

leszno logoFogo Unia Leszno

2017 wozniak sz1Szymon Woźniak

1liga

 # drużyna m p +/-
 1. Speed Car Motor Lublin 11 25 203
 2. ROW Rybnik 11 14 142
 3. Lokomotiv Daugavpils 9 13 -9
 4. Car Gwarant Start Gniezno 9 12 41
 5. Zdunek Wybrzeże Gdańsk  10 8 30
 6. Euro Finannce Polonia Piła  8 4 -92
 7. Orzeł Łódź 7 3 -33
 8. ARGE Speedway Wanda Kraków 9 2 -282

 

 Mistrz Nice 1 Ligi Żużlowej

tarnow logoGrupa Azoty Unia Tarnów

2liga

 # drużyna m p +/-
 1. TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.  9 18 116
 2. Stal Rzeszów 8 17 119
 3. Stainer Unia Kolejarz Rawicz 9 13 60
 4. OK Kolejarz Opole 9 9 -25
 5. Iveston PSŻ Poznań 8 5 -50
 6. Polonia Bydgoszcz 8 5 -128
 7. KSM Krosno 9 2 -92

 

Mistrz 2 Ligi Żużlowej

gniezno gtmGTM Start Gniezno

Premiership

 # drużyna m p +/-
 1. Somerset Rebels 12 24 -22
 2. Swindon Robins 13 23 +13
 3. Wolverhampton Wolves 12 22 +26
 4. Belle Vue Aces 12 20 +21
 5. Poole Pirates 12 17 -2
 6. Leicester Lions 11 17 -26
 7. King's Lynn Stars 10 16 -10
 8. Rye House Rockets (wycofało się z rogrywek) - - -

 Championship

 # drużyna m p +/-
 1. Peterborough Panthers 13 32 +44
 2. Lakeside Hammers 11 25 +112
 3. Glasgow Tigers 10 19 +36
 4. Berwick Bandits 12 19 -4
 5. Workington Comets 9 17 +9
 6. Newcastle Diamonds 10 14 0
 7. Edinburgh Monarchs 9 14 -28
 8. Sheffield Tigers 11 13 -12
 9. Scunthorpe Scorpions 11 13 -15
 10. Ipswich Witches 8 11 +17
11. Redcar Bears 12 9 -159

 

Mistrzowie Wielkiej Brytanii

anglia swindon 2014 cook c

Swindon Robins

Craig Cook

Elitserien

 # drużyna m p +/-
 1. Smederna Eskilstuna
9 15 +98
 2. Rospiggarna Hallstavik
9 14 +71
 3. Elit Vetlanda
9 14 +23
 4. Dackarna Malila
9 13 +76
 5. Indianerna Kumla 9 8 -68
 6. Lejonen Gislaved 9 7 -26
 7. Vastervik Speedway 9 7 -58
 8. Masarna Avesta 8 2 -116

 

Mistrzowie Szwecji

szwecja smaderna 2017 lindback a1

Smederna Eskilstuna

Antonio Lindbaeck

Metal Speedway League 2018

 # drużyna m p +
 1. Region Varde 8 14 352
 2. Fjelsted 8 14 347
 3. Slangerup 8 11 336
 4. Grindsted 8 9 342
 5. Holstebro 8 9 337
 6. Holsted 8 7 335
 7. Esbjerg 8 3 319
         

 

Mistrzowie Danii

dania fjelsted 2015 iversen n3

Fjelsted

Niels K. Iversen

Klasyfikacja SEC 2/4

 1. Jarosław Hampel   Polska 25
 2. Leon Madsen   Dania 22
 3. Robert Lambert
  W. Brytania
20
 4. Mikkel Michelsen
  Dania 20
 5. Kai Huckenbeck   Niemcy 20
 6. Peter Kildemand   Dania 18
 7. Emil Sajfutdinow
  Rosja
17
 8. Vaclav Milik
  Czechy
16
 9. Krzysztof Kasprzak   Polska 14
10. Andriej Kudriaszow
  Rosja
13
11. Andreas Jonsson   Szwecja
13
12. Antonio Lindback   Szwecja 13
13. Piotr Pawlicki   Polska 12
14. Andrzej Lebiediew   Łotwa
10
15. Kevin Woelbert   Niemcy 8
16.  Adrian Gała
  Polska
5

Mistrz SEC

2015 lebiedew a1Andrzej Lebiediew

Klasyfikacja IMŚJ 2/3

 1. Maksym Drabik   Polska 41
 2. Bartosz Smektała   Polska 35
 3. Robert Lambert   W. Brytania 30
 4. Dominik Kubera   Polska 25
 5. Daniel Bewley   W. Brytania 21
 6. Andreas Lyager   Dania 17
 7. Fredrik Jakobsen   Dania 16
 8. Patrick Hansen flaga australia  Dania 15
 9. Joel King   Szwecja 14
10. Daniel Kaczmarek   Polska 13
11. Olegs Mikhailovs   Łotwa 12
12. WIktor Lampart   Polska 9
13. Filip Hjelmland   Szwecja 9
14. Nick Skorja   Słowenia 8
15. Artjoms Trofimovs   Łotwa 5
16. Filip Hajek   Czechy 1

Mistrzowie Świata Juniorów

flaga-polskaPolska

2017 drabik m2Maksym Drabik

7 kolejki SPEEDWAY.info.pl

TOP 20 SPEEDWAY.info.pl

Ligowiec roku SPEEDWAY.info.pl