MSL: Fjelsted najlepsze w półfinale

dania metal liga logo

dania fjelstedW piątek na torze w Outrup rozegrano półfinał duńskiej Metal Speedway League. Zwycięzcą zostałą drużyna z Fjelsted, drugie miejsce także premiowane awansem do finału w biegu dodatkowym wywalczyła ekipa z Holsted. Finał ligi odbędzie się 20 września na torze w Slangerup.




I. Fjelsted: 43
1. Peter Kildemand 15 (3,3,3,3,3)
2. Frederik Jakobsen 6 (2,2,2,0,0)
3. Anders Thomsen 6 (2,1,3,0)
4. Patrick Hougaard 12 (2,3,2,2,3)
5. Jason Joergensen 4 (2,2,w)

II. Holsted: 30+3
1. Krzysztof Buczkowski 10 (3,2,1,1,1,2)
2. Rasmus Jensen 4 (2,0,0,1,1)
3. Bjarne Pedersen 12 (3,2,1,3,3,0)
4. Jonas Jeppesen 4 (1,0,2,1)
5. Martin Steen Hansen 1 (0,1,-)

III. Esbjerg: 30+2
1. Rene Bach 14 (3,2,2,3,2,2)
2. Michael Palm Toft 4 (d,1,1,2,0)
3. Tim Soerensen 3 (1,1,-,u,1)
4. Norbert Kościuch 8 (d,w,1,3,2,2)
5. Matias Nielsen 1 (1,-,-)

IV. Holstebro: 29
1. Kenneth Bjerre 11 (1,3,3,3,0,1)
2. Ulrich Oestergaard 8 (d,1,0,3,3,1)
3. Jonas B. Andersen 8 (1,3,w,3,0,1)
4. Kasper Lykke Nielsen 2 (0,0,0,2)
5. Lasse Poertner NS

Bieg po biegu:
Bieg 1: Bach, Hougaard, Jeppesen, Oestergard (d)
Bieg 2: Pedersen, Thomsen, Bjerre, Toft (d)
Bieg 3: Buczkowski, Jakobsen, Andersen, Kościuch (d)
Bieg 4: Kildemand, Jensen, Soerensen, Lykke
Bieg 5: Bjerre, Joergensen, Nielsen, Hansen
Bieg 6: Hougaard, Buczkowski, Toft, Lykke
Bieg 7: Andersen, Bach, Thomsen, Jensen
Bieg 8: Bjerre, Jakobsen, Soerensen, Jeppesen
Bieg 9: Kildemand, Pedersen, Oestergaard, Kościuch (w)
Bieg 10: Bjerre, Hougaard, Kościuch, Jensen
Bieg 11: Thomsen, Bach, Buczkowski, Oestergaard
Bieg 12: Bach, Jakobsen, Pedersen, Lykke
Bieg 13: Kildemand, Jeppesen, Toft, Andersen (w)
Bieg 14: Andersen, Joergensen, Hansen, Soerensen (u)
Bieg 15: Kościuch, Lykke, Jeppesen, Thomsen
Bieg 16: Pedersen, Hougaard, Soerensen, Andersen
Bieg 17: Oestergaard, Toft, Jensen, Jakobsen
Bieg 18: Kildemand, Bach, Buczkowski, Bjerre
Bieg 19: Oestergaard, Kościuch, Jensen, Joergensen (w)
Bieg 20: Pedersen, Kościuch, Andersen, Jakobsen
Bieg 21: Hougaard, Buczkowski, Oestergaard, Toft
Bieg 22: Kildemand, Bach, Bjerre, Pedersen
Bieg 23: Buczkowski, Bach

IMG 1469

źródło: metalspeedwayleague.dk

Katarzyna Biskup

Dziękujemy, że jesteście z nami

jubileusz

Polskie ligi żużlowe

PGE Ekstraliga 3/5.07
Gorzów - Częstochowa
Lublin - Rybnik 59:31
Wrocław - Zielona Góra 45:45
Grudziądz - Leszno 42:48

NICE 1 Liga Żużlowa

2 Liga Żużlowa 

SPEEDWAY.info - sonda

Który z Polaków zajmie najwyższą pozycję w GP 2020?
  • Głosów: 0%
  • Głosów: 0%
  • Głosów: 0%
  • Głosów: 0%
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

Powiedzieli...

SPEEDWAY autograf

Klasyfikacje / tabele

Klasyfikacja SGP

1. Bartosz Zmarzlik   Polska -
2. Leon Madsen   Dania -
3. Emil Sajfutdinow   Rosja -
4. Fredrik Lindgren   Szwecja -
5. Martin Vaculik   Słowacja
-
6. Maciej Janowski   Polska -
7. Jason Doyle   Australia -
8. Patryk Dudek   Polska -
9. Matej Zagar   Słowenia -
10. Niels-Kristian Iversen   Dania -
11. Max Fricke   Australia -
12. Martin Smolinski   Niemcy -
13. Artiom Łaguta   Rosja -
14. Tai Woffinden   W. Brytania -
15. Antonio Lindback   Szwecja -

Indywidualny Mistrz Świata

2017 woffindenBartosz Zmarzlik

 # drużyna m p +/-
 1. Fogo Unia Leszno 4 8 +46
 2. Eltrox Włókniarz Częstochowa 3 6 +60
 3. RM Solar Falubaz Zielona Góra 4 5 -5
 4. Motor Lublin 4 4 +8
 5. Betard Sparta Wrocław 4 3 -12
 6. MRGARDEN GKM Grudziądz 4 2 -2
 7. PGG ROW Rybnik 4 2 -69
 8. Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp. 3 0 -26

 

Mistrzowie Polski

leszno logoFogo Unia Leszno

2018 kołodziej jJanusz Kołodziej

1liga

 # drużyna m p +/-
 1. eWinner Apator Toruń - - -
 2. Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - - -
 3. Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno - - -
 4. Unia Tarnów - - -
 5. Zdunek Wybrzeże Gdańsk - - -
 6. Lokomotiv Daugavpils - - -
 7. Orzeł Łódź - - -
 8. Abramczyk Polonia Bydgoszcz - - -

 

 Mistrz Nice 1 Ligi Żużlowej 2019

lublin 2017PGG ROW Rybnik

2liga

 # drużyna m p +/-
 1. SpecHouse PSŻ Poznań - - -
 2. OK Bedmet Kolejarz Opole - - -
 3. Wilki Krosno - - -
 4. Stainer Unia Kolejarz Rawicz - - -
 5. RTŻ Rzeszów - - -
 6. MSC Wittstock - - -

 

Mistrz 2 Ligi Żużlowej 2019

rzeszow logoZOOleszcz Polonia Bydgoszcz

Premiership

 # drużyna m p +/-
 1. Belle Vue Aces 0 0 0
 2. Ipswich Witches 0 0 0
 3. King's Lynn Stars 0 0 0
 4. Peterborough Panthers 0 0 0
 5. Sheffield 0 0 0
 6. Swindon Robins 0 0 0
 7. Wolverhampton Wolves 0 0 0

 

Mistrzowie Wielkiej Brytanii

anglia pool 2017 lambert r1

Swindon Robins

Charles Wright

Elitserien

 # drużyna m p +/-
 1. Dackarna Malilla 16 28 +83
 2. Elit Vetlanda 16 27 +108
 3. Vastervik Speedway 16 25 +55
 4. Smederna Eskilstuna 16 25 +40
 5. Indianerna Kumla 16 22 +3
 6. Lejonen Gislaved 16 21 +13
 7. Piraterna Motala 16 12 -66
 8. Rospiggarna Hallstavik 16 11 -78
 9. Masarna Avesta 16 9 -158

 

Mistrzowie Szwecji

szwecja smaderna 2016 lindgren f1

Smederna Eskilstuna

Jacob Thorssell

Metal Speedway League

 # drużyna m p +
 1. Holsted Tigers 10 23 +86
 2. Slangerup Speedway 10 16 +11
 3. Esbjerg Vikings 10 13 +12
 4. Region Varde Elitesport 10 11 +6
 5. Team Fjelsted 10 10 -26
 6. GSK Liga 10 2 -89

 

Mistrzowie Danii

Region Varde 2019 bjerre

Team Fjelsted

Kenneth Bjerre

Klasyfikacja SEC 1/5

 1. Robert Lambert
  W. Brytania
14
 2. Nicki Pedersen
  Dania 14
 3. Leon Madsen   Dania 12
 4. Bartosz Smektała
  Polska
11
 5. Bartosz Zmarzlik
  Polska
10
 6. Mikkel Michelsen
  Dania 10
 7. Timo Lahti   Finlandia 8
 8. Kacper Woryna
  Polska
8
 9. Grigorij Łaguta
  Rosja
7
10. Krzysztof Kasprzak   Polska 7
11. Vaclav Milik
  Czechy
6
12. David Bellego   Francja 6
13. Andriej Kudriaszow
  Rosja
5
14. Michael Jepsen Jensen   Dania 3
15. Kai Huckenbeck
  Niemcy
3
16. Peter Ljung   Szwecja 3

Mistrz SEC

2017 madsen l2Mikkel Michelsen

Klasyfikacja IMŚJ 3/3

 1. Maksym Drabik   Polska 49
 2. Bartosz Smektała   Polska 45
 3. Dominik Kubera   Polska 45
 4. Gleb Czugunow   Rosja 39
 5. Robert Lambert   W. Brytania 32
 6. Jan Kvech   Czechy 30
 7. Jaimon Lidsey   Australia 29
 8. Jonas Jeppesen   Dania 26
 9. Wiktor Lampart   Polska 24
10. Fredrik Jakobsen   Dania 20
11. Patrick Hansen flaga australia  Dania 15
12. Rafał Karczmarz   Polska 13
13. Tim Soerensen   Dania 12
14. Nick Skorja   Słowenia 11
15. Michael Haertel   Niemcy 8

Mistrzowie Świata Juniorów

flaga-polskaPolska

2017 smektała bMaksym Drabik

Okiem naczelnego

TOP 20 SPEEDWAY.info.pl

Ligowiec roku SPEEDWAY.info.pl

7 kolejki SPEEDWAY.info.pl

Niepokonani 2020