flaga usainne pucharW sobotę 18 marca rozstrzygnęła się na torze Perris sprawa medali w amerykańskich rozgrywkach Team Racing. Przed ostatnią rundą nic nie było wiadome i wszystko zależało od wyników a w szczególności od ilości punktów zdobytych przez drużyny. Wszystkie teamy miały po jednym zwycięstwie i o miejscu w tabeli decydowały małe punkty. Zwycięzcy spotkań mieli zapewnione pierwsze i drugie miejsce.

flaga francjaW niedzielnym spotkaniu lider Dynamic MC poniósł pierwszą porażek ulegając ekipie z La Reole 55-34. Udanie zadebiutowała drużyna MC La Reole w rozgrywkach ligi francuskiej.

2013 karlson panglia wolverhamptonPeter Karlsson kończy powoli swoją przygodę z żużlem. Utytułowany Szwed żegna się z kibicami i kolegami z toru. Dziś w Wolverhampton odbyło się angielskie pożegnanie "Okularnika" z czarnym sportem na Wyspach Brytyjskich.

flaga angliaW pierwszym sparingu na wyspach, „Pantery” z Peterborough  na własnym torze nie sprostały „Pszczołom” przegrywając różnicą 24 punktów. Coventry w ogóle nie wystartuje w tym roku w lidze, jednak ma do rozegrania kilka sparringów co ma pomóc nie tylko drużynie na przyszłość ale również zawodnikom w niej startującym.

flaga anglia2014 vissing cDuńczyk Claus Vissing zdobywając 12 punktów wygrał rozegrany w sobotę (18.03) turniej na torze w Berwick, drugie miejsce zajął Ricky Wells z Stanów Zjednoczonych a trzecie Brytyjczyk Richie Worrall. 

flaga niemcyW niemieckim Ludwigslust w towarzyskim czwórmeczu spotkały się młodzieżowe reprezentacje Danii, Norwegii, Holandii oraz gospodarzy. Zwyciężyła młodzież z Danii.

flaga usaflaga francjaW sobotę w Stanach Zjednoczonych, w niedzielę we Francji zostaną rozegrane kolejne mecze ligowe. Amerykanie mają ostatnią serię swojej Team Racing. Co ciekawe ostatnia kolejka rozstrzygnie o wszystkim, gdyż nic nie wiadomo w tych rozgrywkach a różnice między drużynami są minimalne i każdy może być mistrzem. Wszystko zależy od ilości punktów jakie zdobędą drużyny.W najgorszej sytuacji jest Perris Eagles.

flaga angliaNa torze Peugeot Ashfield Stadium w Glasgow rozegrano (12.03) Ben Fund Bonanza, turniej tradycyjnie otwierający sezon żużlowy w Wielkiej Brytanii. W finale zwyciężył Richard Lawson przed Chrisem Harrisem i Richie Worrallem.

flaga francjaZ drugiej rundy meczów o Drużynowe Mistrzostwo Francji rozegrano zaledwie połowę a właściwie jedną czwartą kolejki. Wczoraj (12.03) deszcz storpedował drugą rundę ligi francuskiej rozgrywaną na torze w Lamothe Landerron. Udało się jedynie rozegrać połowę meczu na szczycie, gdzie gospodarze podejmowali ekipę z Macon. 

flaga wlochy2014 kus mNa torze w Lonigo, trenujący tam zawodnicy zmierzyli się dzisiaj (12.03) w turnieju indywidualnym. Niestety w zawodach zabrakło Polaków. Oprócz zawodników gospodarzy, na torze pojawili się zawodnicy z Danii, Niemiec oraz rodzynek z Wielkiej Brytanii.