top20Po wspaniałym sukcesie i zdobyciu Drużynowego Pucharu Świata kapitan naszej reprezentacji Maciej Janowski zanotował słabszy występ ligowy przeciwko rybnickiej ekipie co skutkowało spadkiem w klasyfikacji najlepszych ekstraligowców z drugiej pozycji na czwartą. Z kolei po dobrym występie w Częstochowie awans z dziesiątej pozycji na piątą zanotował Emil Sajfutdinow. Niezmiennie liderem jest Bartosz Zmarzlik.

top20Bartosz Zmarzlik powiększył przewagę nad rywalami w klasyfikacji indywidualnej PGE Ekstraligi. Na drugie miejsce awansował Leona Madsen, a podium uzupełnia Jason Doyle.

top20

Bartosz Zmarzlik został nowym liderem klasyfikacji indywidualnej PGE Ekstraligi. Najlepszy zawodnik sezonu 2016 wyprzedza w zestawieniu Jasona Doyle'a i Janusza Kołodzieja. Poza pierwszą dziesiątkę wypadł ostatnio liderujący, Kacper Woryna.

top20

Po słabszym występie Janusza Kołodzieja w Gorzowie nowym liderem klasyfikacji indywidualnej PGE Ekstraligi został Kacper Woryna. Na trzecie miejsce awansował Bartosz Zmarzlik, który w niedzielę był niepokonany na własnym torze.

top20Janusz Kołodziej pozostał liderem klasyfikacji indywidualnej PGE Ekstraligi. Na drugim miejsce znajduje się Kacper Woryna, który wyrasta na miano objawienia tegorocznych rozgrywek. Podium uzupełnia Leon Madsen.

top20

Reprezentanci FOGO Unii Leszno dominują w statystykach PGE Ekstraligi po kapitalnym występie przeciwko zielonogórskiemu Falubazowi. Na czele klasyfikacji indywidualnej znajduje się Janusz Kołodziej, który jako jedyny nie zaznał goryczy porażki w niedzielny wieczór.