top20Najskuteczniejszym zawodnikiem sezonu 2016 w PGE Ekstralidze został Bartosz Zmarzlik. Młodzieżowiec mistrzowskiej drużyny z Gorzowa wyprzedził w klasyfikacji Taia Woffindena z Betardu Sparty Wrocław oraz Jasona Doyle'a z Ekantoru.pl Falubaz Zielona Góra.

ekstraliga PGEBartosz Zmarzlik zanotował świetny występ na MotoArenie, dzięki czemu umocnił się na prowadzeniu w klasyfikacji indywidualnej PGE Ekstraligi. Drugie miejsce utrzymuje Tai Woffinden, a podium uzupełnia Jason Doyle.

ekstraliga PGEBartosz Zmarzlik był bezbłędny w Poznaniu, dzięki czemu umocnił się na prowadzeniu klasyfikacji indywidualnej PGE Ekstraligi. Na podium plasują się również Tai Woffinden i Jason Doyle.

ekstraliga PGEBartosz Zmarzlik został najskuteczniejszym zawodnikiem rundy zasadniczej PGE Ekstraligi. Zawodnik gorzowskiej Stali wyprzedził Taia Woffindena z Betardu Sparty Wrocław i Jasona Doyle'a z Falubazu Zielona Góra.

ekstraliga PGEBartosz Zmarzlik jest najskuteczniejszym zawodnikiem PGE Ekstraligi. Drugie miejsce w klasyfikacji indywidualnej zajmuje Tai Woffinden, a trzecie Grigorij Łaguta.

ekstraliga PGEBartosz Zmarzlik utrzymuje pierwszą pozycję w klasyfikacji indywidualnej PGE Ekstraligi. Swoich miejsc nie zmienili także pozostali zawodnicy z pierwszej trójki: Tai Woffinden i Janusz Kołodziej.

ekstraliga PGEBartosz Zmarzlik zdobył swój czwarty komplet punktów w tym sezonie i nadal przewodzi w klasyfikacji najskuteczniejszych PGE Ekstraligi. Na podium znajdują się również Tai Woffinden i Janusz Kołodziej.

ekstraliga PGEPo kolejnym bezbłędnym występie w Gorzowie, Bartosz Zmarzlik powiększył przewagę nad rywalami w klasyfikacji indywidualnej PGE Ekstraligi. Drugie miejsce okupuje Tai Woffinden, a na najniższym stopniu podium znajduje się Janusz Kołodziej.

ekstraliga PGEBartosz Zmarzlik nadal przewodzi w klasyfikacji najskuteczniejszych zawodników PGE Ekstraligi. Do młodzieżowca Stali Gorzów zbliżył się Tai Woffinden, który pojechał perfekcyjne spotkanie w niedzielnym meczu w Poznaniu. Podium uzupełnia Grigorij Łaguta.

ekstraliga PGEBartosz Zmarzlik powiększył przewagę nad rywalami w klasyfikacji indywidualnej PGE Ekstraligi. Młody gorzowianin ma na swoim koncie aż 23 wygrane biegi, co jest zdecydowanie najlepszym wynikiem w całej lidze. Pozostałe miejsca na podium zajmują Krzysztof Kasprzak i Tai Woffinden.