siodemkaekstraliga PGEW minioną niedzielę na czterech polskich torach rozegrano mecze VIII rundy PGE Ekstraligi. Zwycięstwa w nich odniosły drużyny z: Gorzowa Wielkopolskiego, Zielonej Góry, Wrocławia i Rybnika. Poniżej prezentujemy siódemkę najlepszych zawodników tej serii spotkań.

siodemkaekstraliga PGEW ubiegłą niedzielę na czterech polskich torach rozegrano mecze VI rundy PGE Ekstraligi. Zwycięstwa w nich odniosły drużyny z: Torunia, Wrocławia i Leszna. W starciu pomiędzy ekipami z Gorzowa Wielkopolskiego i Zielonej Góry padł remis. Zapraszamy do zapoznania się z siódemką najlepszych zawodników tej serii spotkań.

siodemkaekstraliga PGEW dniach 5. i 7. maja rozegrano 3 z 4 zaplanowanych spotkań IV rundy PGE Ekstraligi. Zwycięstwa w nich odniosły drużyny z: Rybnika, Gorzowa Wielkopolskiego i Leszna. W późniejszym terminie odbędzie się spotkanie Falubazu Zielona Góra z Włókniarzem Vitroszlif Crossfit Częstochowa. Zapraszamy do zapoznania się z siódemką najlepszych zawodników tej serii spotkań.

siodemkaekstraliga PGEW dniach 16. kwietnia, 2. maja oraz 5. maja rozegrano 3 z 4 meczów I rundy PGE Ekstraligi. Zwycięstwa w nich odniosły drużyny z: Gorzowa Wielkopolskiego, Częstochowy i Wrocławia. Do rozegrania pozostało jeszcze jedno spotkanie pomiędzy Falubazem Zielona Góra, a MR GARDEN GKM-em Grudziądz. Zapraszamy do zapoznania się z siódemką najlepszych zawodników tej serii spotkań.

siodemkaekstraliga PGEW minioną niedzielę pogoda wreszcie zlitowała się nad środowiskiem żużlowym i pozwoliła na rozegranie pierwszej w tym sezonie pełnej rundy PGE Ekstraligi. Na torach w: Lesznie, Grudziądzu, Wrocławiu i Gorzowie Wielkopolskim triumfowali gospodarze, mimo to emocji i historycznych wydarzeń, takich jak np. otwarcie wyremontowanego Stadionu Olimpijskiego, nie brakowało. Zapraszamy do zapoznania się z siódemką najlepszych zawodników tej serii spotkań.