siodemkaekstraliga PGEW dniach: 26. kwietnia, 9. lipca i 16. lipca rozegrano mecze II rundy PGE Ekstraligi. Zwycięstwa w nich odniosły drużyny z: Zielonej Góry, Leszna, Wrocławia i Grudziądza. Trzecią z rzędu porażkę poniósł aktualny Mistrz Polski i do niedawna lider tabeli z Gorzowa. Bardzo ważny jeden punkt w ostatniej gonitwie starcia z Betard Spartą Wrocław stracił natomiast ROW Rybnik. Zapraszamy do zapoznania się z siódemką najlepszych zawodników tej serii spotkań.

siodemkaekstraliga PGEW dniach: 21. maja, 2. czerwca i 12. lipca rozegrano mecze V rundy Drużynowych Mistrzostw Polski. Zwycięstwa w nich odniosły zespoły z: Częstochowy, Gorzowa Wielkopolskiego, Wrocławia i Zielonej Góry. Szczególnie zaskakujący był rezultat rywalizacji w Grudziądzu, gdzie miejscowy GKM po dwóch latach bez porażki na własnym owalu przegrał z niezwykle wyrównaną tego dnia drużyną ze stolicy Dolnego Śląska. Zapraszamy do zapoznania się z siódemką najlepszych zawodników tej serii spotkań.

siodemkaekstraliga PGEW dniach 18. czerwca oraz 9. lipca rozegrano mecze IX rundy PGE Ekstraligi. Zwycięstwa w nich odniosły drużyny z: Leszna, Gorzowa Wielkopolskiego, Zielonej Góry i Wrocławia. Tylko w przypadku rywalizacji ekipy toruńskiej z zielonogórzanami przyznano punkt bonusowy z uwagi na nierozegranie do tej pory wszystkich meczów II rundy rozgrywek, co będzie miało miejsce w trakcie lipcowej przerwy w regularnych ligowych jazdach. Poniżej prezentujemy siódemkę najlepszych zawodników tej serii spotkań.

siodemkaekstraliga PGEW minioną niedzielę na czterech polskich torach rozegrano mecze X rundy Drużynowych Mistrzostw Polski. Należała ona zdecydowanie do ekip gości, ponieważ dwukrotnie wywieźli oni punkty z obcych obiektów. Stało się to udziałem ekip z Wrocławia i Leszna. W meczu drużyn z Częstochowy i Grudziądza padł remis, natomiast jedyne zwycięstwo na własnym owalu odniosła drużyna z Rybnika, która do ostatniego biegu walczyła z Mistrzami Polski z Gorzowa o punkt bonusowy. Poniżej prezentujemy siódemkę najlepszych zawodników tej serii spotkań.

siodemkaekstraliga PGEW dniach: 2, 4 i 22 czerwca na czterech polskich torach rozegrano mecze VII rundy PGE Ekstraligi. Zwycięstwa w nich odniosły drużyny z: Torunia, Zielonej Góry, Częstochowy i Leszna. Zapraszamy do zapoznania się z siódemką najlepszych zawodników tej serii spotkań.

siodemkaekstraliga PGEW minioną niedzielę na czterech polskich torach rozegrano mecze VIII rundy PGE Ekstraligi. Zwycięstwa w nich odniosły drużyny z: Gorzowa Wielkopolskiego, Zielonej Góry, Wrocławia i Rybnika. Poniżej prezentujemy siódemkę najlepszych zawodników tej serii spotkań.

siodemkaekstraliga PGEW ubiegłą niedzielę na czterech polskich torach rozegrano mecze VI rundy PGE Ekstraligi. Zwycięstwa w nich odniosły drużyny z: Torunia, Wrocławia i Leszna. W starciu pomiędzy ekipami z Gorzowa Wielkopolskiego i Zielonej Góry padł remis. Zapraszamy do zapoznania się z siódemką najlepszych zawodników tej serii spotkań.

siodemkaekstraliga PGEW dniach 5. i 7. maja rozegrano 3 z 4 zaplanowanych spotkań IV rundy PGE Ekstraligi. Zwycięstwa w nich odniosły drużyny z: Rybnika, Gorzowa Wielkopolskiego i Leszna. W późniejszym terminie odbędzie się spotkanie Falubazu Zielona Góra z Włókniarzem Vitroszlif Crossfit Częstochowa. Zapraszamy do zapoznania się z siódemką najlepszych zawodników tej serii spotkań.

siodemkaekstraliga PGEW dniach 16. kwietnia, 2. maja oraz 5. maja rozegrano 3 z 4 meczów I rundy PGE Ekstraligi. Zwycięstwa w nich odniosły drużyny z: Gorzowa Wielkopolskiego, Częstochowy i Wrocławia. Do rozegrania pozostało jeszcze jedno spotkanie pomiędzy Falubazem Zielona Góra, a MR GARDEN GKM-em Grudziądz. Zapraszamy do zapoznania się z siódemką najlepszych zawodników tej serii spotkań.

siodemkaekstraliga PGEW minioną niedzielę pogoda wreszcie zlitowała się nad środowiskiem żużlowym i pozwoliła na rozegranie pierwszej w tym sezonie pełnej rundy PGE Ekstraligi. Na torach w: Lesznie, Grudziądzu, Wrocławiu i Gorzowie Wielkopolskim triumfowali gospodarze, mimo to emocji i historycznych wydarzeń, takich jak np. otwarcie wyremontowanego Stadionu Olimpijskiego, nie brakowało. Zapraszamy do zapoznania się z siódemką najlepszych zawodników tej serii spotkań.