Regulamin Wortalu SPEEDWAY.info.pl

1. Wortal internetowy SPEEDWAY.info.pl (dalej jako „Wortal”), udostępniany jest w celu informowania czytelników o szeroko rozumianych zagadnieniach związanych ze sportem żużlowym.

2. Wortal działa na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie.

3. Przed rozpoczęciem korzystania z Wortalu, każdy Użytkownik jest zobowiązany zapoznać się z treścią Regulaminu.

4. Wortal internetowy „SPEEDWAY.info.pl” zastrzega, iż wszelkie udostępnione publikacje, podlegają ochronie przewidzianej w obowiązujących w tym zakresie przepisach prawa, w szczególności w ustawie z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.06.90.631 j.t.). Prawa autorskie w tym zakresie przysługują wyłącznie właścicielowi wortalu internetowego SPEEDWAY.info.pl.

5. Obowiązki Użytkowników przy korzystaniu z materiałów Wortalu

5.1. Przy korzystaniu z materiałów Wortalu link do strony Wortalu jest obowiązkowym i dokonuje się w następujących postaciach:

5.1.1. W wydaniach drukowanych lub w innych postaciach nośników materialnych Użytkownicy są zobowiązani podawać źródło SPEEDWAY.info.pl - (www.speedway.info.pl);

5.1.2. W Internecie lub przy innych formach stosowania w postaci elektronicznej Użytkownicy winni podać hiperlink na Stronę SPEEDWAY.info.pl - (www.speedway.info.pl).

5.1.3. Link na źródło lub hiperlink, określony w ust. 5.1.1. i 5.1.2. niniejszych Przepisów, winien Użytkownik zamieścić bezpośrednio pod wykorzystywanym materiałem.

Wysokość czcionki linku na źródło lub hipelinku nie powinna być mniejsza od czcionki tekstu, w którym są wykorzystywane materiały Wortalu.

6. W przypadku korzystania z niektórych usług Wortalu Użytkownik może podać swoje dane osobowe – podanie danych osobowych jest dobrowolne. Każdy Użytkownik ma prawo wglądu do swoich danych osobowych, a także ich usunięcia. W tym celu należy wysłać wiadomość drogą e-mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

7. Wortal zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy, które:

a) naruszają dobra osobiste;
b) naruszają dobre obyczaje;
c) zawierają treści wulgarne lub obraźliwe;
d) zawierają reklamę lub treści komercyjne;

8. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem mają zastosowanie obowiązujące w tym zakresie przepisy prawa polskiego, a wszelkie spory rozstrzygane będą przez właściwe sądy polskie.

9. Wortal internetowy zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian do niniejszego Regulaminu w przypadku zmiany przepisów prawa lub w celu usprawnienia działania Wortalu. Korzystanie przez Użytkownika z Wortalu po wprowadzeniu zmian Regulaminu oznacza ich akceptację.

Redakcja's Avatar

Redakcja

SPEEDWAY.info.pl istnieje na rynku internetowym od 2000 roku i jest pierwszym wortalem żużlowym w Polsce! Redakcja skupia pasjonatów sportu żużlowego i została założona dla kibiców a nie pieniędzy. Jeżeli bliska jest Ci taka idea zapraszamy do współtworzenia naszego wydawnictwa.

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!

SPEEDWAY.info autograf