WOŚP 2023. Żużlowa Reprezentacja Polski zaprasza do parku maszyn

polska reprezentacjaŻużlowa Reprezentacja Polski gra dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 31. Finał WOŚP zagra już 29 stycznia 2023 pod hasłem: “Chcemy wygrać z Sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych! Z tej właśnie okazji mamy do wylicytowania bilety VIP na mecz Reprezentacji Polski w 2023 roku.

Jednak to nie wszystko. Bilet VIP pozwoli Wam na wejście do parku maszyn przed meczem i śledzenie, jak nasi kadrowicze przygotowują się do zawodów. To niepowtarzalna okazja spotkać się z całą Reprezentacją oraz zrobić pamiątkowe zdjęcia. Wspomnienia, które z pewnością zostaną z Wami na lata. Żużlowcy już za moment wyjadą ponownie na tory, a Wy będziecie mieli jedyną taką możliwość, by być realną częścią tego starcia. Nie możemy się doczekać!

Wspólnie zagrajmy dla małych i dużych i pokażmy, że kibice żużla mają moc.

 

Redakcja's Avatar

Redakcja

SPEEDWAY.info.pl istnieje na rynku internetowym od 2000 roku i jest pierwszym wortalem żużlowym w Polsce! Redakcja skupia pasjonatów sportu żużlowego i została założona dla kibiców a nie pieniędzy. Jeżeli bliska jest Ci taka idea zapraszamy do współtworzenia naszego wydawnictwa.

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!

SPEEDWAY autograf