Madsen i Włókniarz w rolach głównych

Wlokniarz   Sparta (16)

Leon Madsen nie zaliczył występu w meczu ligowym ale pozostał liderem klasyfikacji najlepszych zawodników ekstraligowych TOP 20. Na trzeci stopień podium wspiął się Jason Doyle a w pierwszej szóstce rankingu jest aż trzech zawodników Eltrox Włókniarza Częstochowa. 

 

 

 top20

MSC
ZAWODNIK
KLUB
ŚREDNIA
PKT
BON
BIEGI
ZWYCIĘSTWA
%ZW
1 Leon Madsen Częstochowa 2,733 39 2 15 9 60%
2 Emil Sajfutdinow Leszno 2,600 48 4 20 10 50%
3 Jason Doyle Częstochowa 2,533 34 4 15 5 33%
4 Artem Łaguta Grudziądz 2,429 51 0 21 14 67%
5 Piotr Pawlicki Leszno 2,250 43 2 20 10 50%
6 Fredrik Lindgren Częstochowa 2,200 27 6 15 4 27%
7 Mikkel Michelsen Lublin 2,190 45 1 21 10 48%
8 Nicki Pedersen Grudziądz 2,143 42 3 21 8 38%
9 Bartosz Zmarzlik Gorzów 2,105 38 2 19 8 42%
10 Maciej Janowski Wrocław 2,091 42 4 22 8 36%
11 Matej Zagar Lublin 2,000 36 6 21 6 29%
12 Robert Lambert Rybnik 2,000 47 1 24 10 42%
13 Dominik Kubera Leszno 2,000 33 5 19 6 32%
14 Tai Woffinden Wrocław 1,955 41 2 22 8 36%
15 Patryk Dudek Zielona Góra 1,952 35 6 21 4 19%
16 Gleb Czugunow Wrocław 1,909 40 2 22 6 27%
17 Grigorij Łaguta Lublin 1,900 34 4 20 6 30%
18 Martin Vaculik Zielona Góra 1,900 36 2 20 6 30%
19 Kenneth Bjerre Grudziądz 1,889 32 2 18 7 39%
20 Jakub Miśkowiak Częstochowa 1,889 14 3 9 3 33%

źródło:gurustats.pl

Redakcja

SPEEDWAY.info.pl istnieje na rynku internetowym od 2000 roku i jest pierwszym wortalem żużlowym w Polsce! Redakcja skupiająca pasjonatów sportu żużlowego założona została dla kibiców a nie pieniędzy dlatego jeżeli bliska Ci jest taka idea zapraszamy do współtworzenia naszego wydawnictwa!

Dziękujemy, że jesteście z nami

jubileusz

Polskie ligi żużlowe

PGE Ekstraliga 7/9/10.08
Rybnik - Grudziądz 39:51
Częstochowa - Zielona Góra 43:47
Wrocław - Leszno 46:44
Gorzów - Lublin 47:43

Gorzów - Częstochowa 49:41

eWinner 1 Liga Żużlowa 8/9.08
Łódź - Gniezno 51:39
Toruń - Gdańsk 55:35
Ostrów - Tarnów 50:40
Daugavpils - Bydgoszcz 60:30

2 Liga Żużlowa 7/9.08
Wittstock - Rzeszów 46:44
Rawicz - Poznań 51:37
Opole - Krosno 39:50

SPEEDWAY.info - sonda

Który z Polaków zajmie najwyższą pozycję w GP 2020?
  • Głosów: 0%
  • Głosów: 0%
  • Głosów: 0%
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

Powiedzieli...

SPEEDWAY autograf

Klasyfikacje / tabele

Klasyfikacja SGP

1. Bartosz Zmarzlik   Polska -
2. Leon Madsen   Dania -
3. Emil Sajfutdinow   Rosja -
4. Fredrik Lindgren   Szwecja -
5. Martin Vaculik   Słowacja
-
6. Maciej Janowski   Polska -
7. Jason Doyle   Australia -
8. Patryk Dudek   Polska -
9. Matej Zagar   Słowenia -
10. Niels-Kristian Iversen   Dania -
11. Max Fricke   Australia -
12. Martin Smolinski   Niemcy -
13. Artiom Łaguta   Rosja -
14. Tai Woffinden   W. Brytania -
15. Antonio Lindback   Szwecja -

Indywidualny Mistrz Świata

2017 woffindenBartosz Zmarzlik

 # drużyna m p +/-
 1. Fogo Unia Leszno 8 16 +90
 2. RM Solar Falubaz Zielona Góra 9 14 +43
 3. Motor Lublin 9 11 +32
 4. Eltrox Włókniarz Częstochowa 7 11 +52
 5. Betard Sparta Wrocław 8 10 +30
 6. MRGARDEN GKM Grudziądz 9 8 -28
 7. Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp. 8 4 -48
 8. PGG ROW Rybnik 8 2 -171

 

Mistrzowie Polski

leszno logoFogo Unia Leszno

2018 kołodziej jJanusz Kołodziej

 # drużyna m p +/-
 1. eWinner Apator Toruń 6 12 +134
 2. Unia Tarnów 6 8 +2
 3. Orzeł Łódź 6 6 +12
 4. Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno 6 6 -10
 5. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 6 6 +1
 6. Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 6 6 -34
 7. Lokomotiv Daugavpils 6 2 -32
 8. Abramczyk Polonia Bydgoszcz 6 2 -73

 

 Mistrz Nice 1 Ligi Żużlowej 2019

lublin 2017PGG ROW Rybnik

2liga

 # drużyna m p +/-
 1. Wilki Krosno 2 4 +49
 2. SpecHouse PSŻ Poznań 2 2 +26
 3. RTŻ Rzeszów 2 2 +26
 4. Metalika Recycling Kolejarz Rawicz 2 2 -24
 5. MSC Wittstock 2 2 -38
 6. OK Bedmet Kolejarz Opole 2 0 -39

 

Mistrz 2 Ligi Żużlowej 2019

rzeszow logoZOOleszcz Polonia Bydgoszcz

Premiership

 # drużyna m p +/-
 1. Belle Vue Aces 0 0 0
 2. Ipswich Witches 0 0 0
 3. King's Lynn Stars 0 0 0
 4. Peterborough Panthers 0 0 0
 5. Sheffield 0 0 0
 6. Swindon Robins 0 0 0
 7. Wolverhampton Wolves 0 0 0

 

Mistrzowie Wielkiej Brytanii

anglia pool 2017 lambert r1

Swindon Robins

Charles Wright

Elitserien

 # drużyna m p +/-
 1. Dackarna Malilla - - -
 2. Elit Vetlanda - - -
 3. Vastervik Speedway - - -
 4. Smederna Eskilstuna - - -
 5. Indianerna Kumla - - -
 6. Lejonen Gislaved - - -
 7. Piraterna Motala - - -
 8. Rospiggarna Hallstavik - - -
 9. Masarna Avesta - - -

 

Mistrzowie Szwecji

szwecja smaderna 2016 lindgren f1

Smederna Eskilstuna

Jacob Thorssell

Metal Speedway League

 # drużyna m p +
 1. Holsted Tigers - - -
 2. Slangerup Speedway - - -
 3. Esbjerg Vikings - - -
 4. Region Varde Elitesport - - -
 5. Team Fjelsted - - -
 6. GSK Liga - - -

 

Mistrzowie Danii

Region Varde 2019 bjerre

Team Fjelsted

Kenneth Bjerre

Klasyfikacja SEC 2020

 1. Robert Lambert
  W. Brytania
67
 2. Leon Madsen   Dania 64
 3. Grigorij Łaguta
  Rosja
52
 4. Mikkel Michelsen
  Dania 46
 5. Bartosz Smektała
  Polska
45
 6. Nicki Pedersen
  Dania 45
 7. Timo Lahti   Finlandia 43
8. Kacper Woryna
  Polska
33
9. David Bellego   Francja 31
10. Vaclav Milik
  Czechy
26
11. Bartosz Zmarzlik
  Polska
25
12. Krzysztof Kasprzak   Polska 25
13. Kai Huckenbeck
  Niemcy
25
14. Peter Ljung   Szwecja 23
15. Michael Jepsen Jensen   Dania 22
16. Andriej Kudriaszow
  Rosja
21
17. Emil Sajfutdinow
  Rosja
14
18. Paweł Przedpełski   Polska 10
19. Patry Dudek   Polska 8

Mistrz SEC

2017 madsen l2Robert Lambert

Klasyfikacja IMŚJ 2020

 1. Niklas Sayrio   Finlandia -
 2. Alexander Woentin   Szwecja -
 3. Dominik Kubera   Polska -
 4. Witaly Kotlyar   Rosja -
 5. Daniel Bewley   W. Brytania -
 6. Jan Kvech   Czechy -
 7. Jaimon Lidsey   Australia -
 8. Mads Hansen   Dania -
 9. Wiktor Lampart   Polska -
10. Oleg Mihaylovs   Łotwa -
11. Marko Levyshyn flaga australia  Ukraina -
12. Steven Goret   Francja -
13. Lucke Becker   USA -
14. Mattia Lenarduzzi   Włochy -
15. Lukas Fienhage   Niemcy -

Mistrzowie Świata Juniorów

flaga-polskaPolska

2017 smektała bMaksym Drabik

Okiem naczelnego

TOP 20 SPEEDWAY.info.pl

Ligowiec roku SPEEDWAY.info.pl

7 kolejki SPEEDWAY.info.pl

Niepokonani 2020