Karol Ząbik rezygnuje z funkcji trenera w eWinner Apator Toruń

Drukuj
Toruń

IMG 9237Karol Ząbik pracował w eWinner Apatorze Toruń przez ostatnie dwa sezony, jako trener juniorów. Z przyczyn prywatnych rezygnuje z tej funkcji.

torun logo2015 zabik k1Wychowanek Apatora był zadowolony z współpracy z klubem. Niestety na chwilę przed startem sezonu zrezygnował z pracy jako trener. Karol Ząbik podkreślił, że praca w klubie była dla niego przyjemnością i liczy na dobre występy toruńskiej młodzieży w następnych latach. Swoją decyzję przekazał kibicom na portalu społecznościowym:

Drodzy Kibice.

Chciałbym Was poinformować, że z przyczyn prywatnych musiałem zrezygnować z pełnienia funkcji trenera w Klubie Sportowym Toruń.

Decyzja, którą podjąłem była dla mnie bardzo trudna. Przez długi czas biłem się z myślami, zastanawiałem się jak to wszystko rozwiązać. Niestety w chwili obecnej nie jestem w stanie poświęcić się w 100% karierze trenera. We wszystko, co robię, wkładam całe swoje serce, a praca z tymi chłopakami była dla mnie przyjemnością. Życie napisało swój
scenariusz, a ja nie mogłem kontynuować pracy trenera z takim zaangażowaniem, jakie sam od siebie oczekiwałem, stąd taka, a nie inna decyzja.

Zostawiam chłopaków w dobrych rękach. Mam nadzieję, że będą w przyszłości stanowili o sile toruńskiej formacji młodzieżowej. Na chwilę obecną w szkółce trenuje kilkunastu chłopaków, z których część, w co głęboko wierzę, będziemy w niedalekiej przyszłości oklaskiwać na żużlowych torach.

Chciałbym podziękować Pani Prezes Ilonie Termińskiej, że ze spokojem i zrozumieniem przyjęła moją decyzję. Rozstajemy się w bardzo dobrych relacjach, a ja będę służyć pomocą managerowi Tomaszowi Bajerskiemu, jak tylko będzie taka potrzeba.

Dziękuję wszystkim Kibicom za dotychczasowe wsparcie, bez Was cała moja praca nie miałaby sensu. Dziękuję również całemu Klubowi Sportowemu Toruń za perfekcyjną współpracę. Na sam koniec chciałbym podziękować wszystkim zawodnikom i adeptom, z którymi miałem okazję pracować. Pamiętajcie, że ciężka praca i zaangażowanie pomoże Wam osiągnąć sukces.

Do zobaczenia na stadionie!
Karol Ząbik

Karol Ząbik  rozstaje się z klubem w bardzo dobrych relacjach, a jeśli będzie taka potrzeba, może on służyć pomocą menadżerowi Tomaszowi Bajerskiemu. Na ten moment nie jest wiadome, kto przejmie funkcję zwolnioną przez Ząbika.

źródło: inf. prasowa