tarnow logo

 

Grupa Azoty Unia

Klub: Unia Tarnów ŻSSA, ul. Zbylitowska 3, 33-101 Tarnów, tel./fax (14) 633 02 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Internetowa strona klubu

tarnow logopilaUnia Tarnów pokonała Polonię Piła wynikiem 60:30. Najlepszym zawodnikiem gospodarzy był Mikkel Michelsen (13+2), natomiast dla gości najwięcej punktów zdobył Tomasz Gapiński (14).

tarnow logopilaW niedzielę Jaskółki podejmą na własnym torze zespół Euro Finannce Polonii Piła. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 12:45. Tarnowski klub przygotował informacyjną pigułkę dotyczącą szczegółów tego meczu. Na stadion będzie można wejść już o godzinie 10:45. 

tarnow logopilaW najbliższą niedzielę, w meczu VI kolejki, Nice 1.Ligi Żużlowej Grupa Azoty Unia Tarnów podejmie na własnym torze zespół Euro Finannce Polonii Piła. W środę poznaliśmy awizowane składy na to spotkanie. Trener gości, w porównaniu do ostatniego ligowego meczu, zdecydował się na pewne roszady. Jaskółki za to nadal walczyć będą bez kontuzjowanego Jakuba Jamroga. 

 2016 michelsen m1tarnow logoGrupa Azoty Unia Tarnów kontynuuje swoją akcję, która pozwala spotkać się fanom Jaskółek z ich ulubieńcami. W najbliższą sobotę (20.05) w Galerii Tarnovia gościć będzie Mikkel Michelsen. Duńczyk odpowie na wszystkie pytania kibiców, rozda wiele autografów i będzie pozował do zdjęć. Podczas spotkania rozdawane będą też vouchery na niedzieny mecz z Polonią Piła.

tarnow logodaugavpils logoNie dojdzie  do skutku zaplanowane na piątkowe popołudnie zaległe spotkanie Grupy Azoty Unii Tarnów z Lokomotivem Daugavpils. Z powodu niekorzystnych prognoz pogody GKSŻ postanowiła odwołać ten mecz. Nowy termin spotkania III kolejki Nice 1.Ligi Żużlowej zostanie wkrótce podany. 

 tarnow logodaugavpils logoNa najbliższy piątek (12.05) zaplanowano zaległe spotkanie 3 kolejki Nice 1.Ligi Żużlowej pomiędzy Grupą Azoty Unią Tarnów a Lokomotivem Daugavpils. We wtorek sztaby trenerskie obu drużyn zaprezentowały awizowane składy na ten mecz. W zespole gości po raz kolejny pojawił się Joonas Kylmakorpi, za którego stosowane będzie zastępstwo zawodnika.

logo pzmtarnow logoW najbliższy czwartek (11.05) w Tarnowie miała się odbyć jedna z rund eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Polski. Zawody zostały jednak przeniesione na 30 maja. Pozostałe rundy eliminacyjne odbędą się w Pile i Świętochłowicach. Jedną z przyczyn przełożenia tarnowskich zawodów może być zaległy mecz 2 kolejki Nice 1.Ligi Żużlowej, który zaplanowano na piątek (12.05), na godzinę 18:00. 

2017 jamrog j2tarnow logoPechowo dla Jakuba Jamroga zakończył się półfnał eliminacji do Speedway Euro Championship. Zawodnik Jaskółek w biegu dodatkowym zaliczył upadek, w wyniku którego doszło do złamania kości śródręcza i promieniowej w prawej ręcę. Wychowanek biało-niebieskich, gdy powróci do Polski i uda się na szczegółowe badania. Wtedy też zapadanie decyzja o dalszym toku leczenia.

tarnow logodaugavpils logoPrzełożony mecz 3 kolejki Nice 1.Ligi Żużlowej pomiędzy Grupą Azoty Unią Tarnów a Lokomotivem Daugavpils odbędzie się w piątek 12 maja. Początek pojedynku zaplanowano na godzinę 18:00. Pierwotnie spotkanie miało się odbyć w minioną sobotę (22.04), jednak na przeszkodzie stanęły warunki atmosferyczne. 

tarnow logoekstraliga PGEW połowie października miała rozpocząć się modernizacja Stadionu Miejskiego w Tarnowie. Opracowane i przedstawione opinii publicznej zostały koncepcje remontu. Jednak w ostatnich tygodniach pojawiły się komplikacje. Do prezydenta Tarnowa trafił list z Ekstraligi Żużlowej, w którym zostały przedstawione nowe wymagania dla obiektów żużlowych. Oznaczać to może, że do remontu Jaskółczego Gniazda może nie dojść.