tarnow logo

 

Grupa Azoty Unia

Klub: Unia Tarnów ŻSSA, ul. Zbylitowska 3, 33-101 Tarnów, tel./fax (14) 633 02 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Internetowa strona klubu

tarnow logodaugavpils logoNiestety pogoda w tym roku nie rozpieszcza żużlowców w całej Polsce. W sobotę o godzinie 15 Unia Tarnów miała podejmować na własnym obiekcie Lokomotiv Daugavpils. Niestety prognozy pogody na sobotę nie są korzystne i już dziś postanowiono, że ten mecz odbędzie się w innym terminie. Oba kluby w najbliższym czasie poinformują kiedy zostanie rozegrane drugie podejście do tego meczu. 

tarnow logodaugavpils logoJeszcze nie zdążył opaść pył po poniedziałkowych spotkaniach ligowych, a na horyzoncie pojawia się już kolejna runda tegorocznych zmagań. W najbliższą sobotę (22.04) na mecz do Tarnowa przyjedzie Lokomotiv Daugavpils. To spotkanie zapowiada się najciekawiej w 3 kolejce Nice 1.Ligi Żużlowej. Trenerzy obu drużyn podali już awizowane składy.

 2016 michelsen m1tarnow logoW meczu 1.kolejki Nice 1.Ligi Żużlowej Grupa Azoty Unia Tarnów pokonała Polonię Bydgoszcz 59:31. W spotkaniu z dobrej strony zaprezentował się Mikkel Michelsen, który w 4 startach zgromadził 9 punktów i 2 bonusy. Po meczu Duńczyk przyznał, że w trakcie zawodów testował wiele ustawień.

 tarnow logo2017 jamrog j2W niedzielnym meczu Nice 1.Ligi Żużlowej Grupa Azoty Unia Tarnów pokonała Polonię Bydgoszcz 59:31. Jakub Jamróg w tym spotkaniu zdobył 8 punktów i 2 bonusy. Zawodnik Jaskółek bardzo surowo ocenia swój występ. Jak sam przyznaje popełnił wiele błędów i bardzo męczył się na torze.

tarnow logobydgoszcz logoGrupa Azoty Unia Tarnów wysoko pokonała bydgoską Polonię w mecz 1.kolejki Nice 1.Ligi Żużlowej. Po spotkaniu zadowolenia z wyniku nie krył trener Jaskółek - Paweł Baran. Jednak mimo okazałego zwycięstwa jego drużyny, dopatrzył się kilku błędów. Sztab trenerski gości ubolewał zaś nad tym, że zespół Polonii musiał startować w niepełnym składzie.

tarnow logobydgoszcz logoW niedzielnym meczu Nice 1.Ligi Żużlowej Grupa Azoty Unia Tarnów pewnie pokonała na własnym torze Polonię Bydgoszcz 59:31. "Jaskółki" do zwycięstwa poprowadził Kenneth Bjerre, który na koncie zgromadził dwanaście punktów. Wśród bydgoszczan prym wiódł Wiktor Kułakow, który rywalizacjęzakończył z dorobkiem dwunastu "oczek" z bonusem. Warto dodać, iż Polonia przystąpiła do tego spotkania w sześcioosobowym składzie.

tarnow logobydgoszcz logoW meczu 1 kolejki Nice 1.Ligi żużlowej Grupa Azoty Unia Tarnów na własnym torze podejmie Polonię Bydgoszcz. Oba zespołu do rozgrywek przystępują z zupełnie odmiennymi celami. Tarnowianie, po spadku z elity, chcą jak najszybciej wrócić do Ekstraligi. Bydgoszczanie zaś stworzyli swój zespół z kłopotami finansowymi i organizacyjnymi w tle i walczyć będą o utrzymanie w I lidze. 

tarnow logobydgoszcz logoW meczu inauguracyjnej kolejki Nice 1.Ligi Żużlowej Grupa Azoty Unia Tarnów zmierzy się z Polonią Bydgoszcz. W środę trenerzy obu drużyn podali awizowane składy na niedzielny mecz. W prognozowanym składzie Jaskółek zabrakło miejsca dla jednego z liderów.

tarnow logo2015 bjerrek k2Dzień przed inauguracyjnym meczem z Polonią Bydgoszcz fani Unii Tarnów będą mogli się spotkać, zadać pytanie i zrobić pamiątkową fotografię z Kennethem Bjerre. Spotkanie z kapitanem Grupy Azoty Unii Tarnów odbędzie się w sobotę (08.04), o godz.19:00 w Galerii Tarnovia. Duńczyk będzie oczekiwał na kibiców w strefie wypoczynkowej obok sklepu New Yorker.  

tarnow logoPrzy okazji najbliższego spotkania z Polonią Bydgoszcz kibice Jaskółek będą mogli skorzystać z biletów rodzinnych. Dla tarnowskich fanów przygotowano 6 wariantów cenowych. Bilety rodzinne będzie można nabywać tylko w dniu meczu, w specjalnej kasie.Chwilowo oferta jest tylko pilotażową.