tarnow logo

 

Grupa Azoty Unia

Klub: Unia Tarnów ŻSSA, ul. Zbylitowska 3, 33-101 Tarnów, tel./fax (14) 633 02 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Internetowa strona klubu

logo nicetarnow logoWe wtorek na torze w Tarnowie odbędzie się turniej indywidulany w ramach Nice Cup. W zawodach wystartują zawodnicy, którzy nie mają okazji do częstych startów w lidze. Każdy z młodzieżowców zanim przystąpi do zmagań będzie musiał wylosować silnik, na którym będzie startował. Początek zawodów zaplanowano na godzinę 17:00. Bilety w cenie 10zł nabywać można będzie od godziny 16:00.

tarnow logoModernizacja Stadionu Miejskiego była przedmiotem rozmowy prezydenta Tarnowa Romana Ciepieli z Wojciechem Stępniewskim, prezesem zarządu Ekstraligi Żużlowej sp. z o.o. oraz Łukaszem Sadym, prezesem Żużlowej Sportowej Spółki Akcyjnej Unia Tarnów. – Bez względu na to, jaki wariant ostatecznie wybierzemy warunkiem jego realizacji jest akceptacja wszystkich zainteresowanych stron oraz radnych – mówi prezydent. 

tarnow logoDrużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów wkraczają w fazę półfinałów. I runda grupy nr 2 odbędzie się we wtorkowe popołudnie w Tarnowie. Oprócz gospodarzy na torze w Mościcach zaprezentują się młodzieżowcy z Rzeszowa, Torunia, Gdańska, Gorzowa, Zielonej Góry oraz Gniezna. Początek zawodów zaplanowano na godzinę 17:00. 

tarnow logogkz gdanskW meczu na szczycie Nice 1.Ligi Żużlowej Grupa Azoty Unia Tarnów pokonała Zdunek Wybrzeże Gdańsk 53:37. Po spotkaniu trener gości mówił, że stało się to, czego się obawiał. Paweł Baran zaś cieszył się z kolejnego zwycięstwa i osiągnięcia Play-Off, jednak zaznaczał, że żużel jest nieprzewidywalny i trzeba cały czas być skoncetrowanym. 

tarnow logogkz gdansk

W meczu XI kolejki Nice Polskiej Ligi Żużlowej Grupa Azoty Unia Tarnów wysoko pokonała na własnym owalu Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk 53:37.

tarnow logogkz gdansk

Czas na rewanżowe starcie dwóch głównych faworytów do awansu do PGE Ekstraligi. W niedzielę w hicie XI kolejki Nice 1.Ligi Żużlowej zespół Zdunek Wybrzeża Gdańsk, na wyjeździe, będzie bronił czteropunktowej zaliczki z pierwszej potyczki z Grupą Azoty Unią Tarnów. Tarnowianie na swoim torze są w tym sezonie niepokonani. I zrobią wszystko, aby w starciu z drużyną z Pomorza nie tylko tę passę utrzymać, ale również zgarnąć punkt bonusowy. 

 tarnow logoW zeszłym tygodniu odbyła się Komisja Sportu Miasta Tarnowa. Prezes ŻSSA Łukasz Sady domagał się odpowiedzi od władz miasta czy w budżecie Tarnowa zostały zaplanowane środki finansowe na wykonanie podstawowych i najpilniejszych pracy na Stadionie Miejskim, które są niezbędne do uzyskania licencji na starty w Ekstralidze. Okazuje się, że na ten cel nie przewidziano żadnych funduszy.

tarnow logogkz gdanskW najbliższą niedzielę o godzinie 14:45 tarnowskie Jaskółki podejmą na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Pojedynek ten będzie hitem XI kolejki Nice 1.Ligi Żużlowej. W środę poznaliśmy awizowane składy na to spotkanie. W drużynie gospodarzy zabrakło miejsca dla Mikkela Michelsena. Bez zmian za to pozostaje zespół Wybrzeża.

tarnow logo2017 jamrog j2Dzień przed hitowym starciem Grupy Azoty Unii Tarnów ze Zdunek Wybrzeżem Gdańsk Jakub Jamróg spotka się z fanami tarnowskich Jaskółek. Spotkanie tradycyjnie odbędzie się w strefie wypoczynkowej Galerii Tarnovia. Kibice będą mogli zadawać pytania, zrobić sobie zdjęcie z sympatycznym zawodnikiem, a także otrzymać voucher na niedzielny mecz. Początek eventu o godzinie 18:00.

2016 michelsen m1tarnow logoW zaległym spotkaniu IV kolejki Nice 1.Ligi Żużlowej pomiędzy Zdunek Wybrzeżem Gdańsk a Grupą Azoty Unią Tarnów w zespole gości doszło do niecodziennej sytuacji. W biegu 8 jadący na drugiej oraz trzeciej pozycji Jakub Jamróg i Mikkel Michelsen zaczęli ze sobą walczyć, podjeżdżając i zajeżdżając sobie drogę. Po zakończonym wyścigu zawodnicy mieli do siebie wiele pretensji.