rzeszow logo 2015

 

PGE Stal

Klub: Speedway Stal Rz. S.A., ul. Hetmańska 69, 35-078 Rzeszów, tel./fax (17) 854 98 66
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Internetowa strona klubu

2015 porsing n1rzeszow logo 2015Stal BETAD Leasing Rzeszów w tym sezonie będzie musiała sobie radzić w rozgrywkach Nice Polskiej Ligi Żużlowej bez Niclasa Porsinga. Młody Duńczyk w czwartek przekazał informację, iż z powodu niesprzyjających okoliczności, postanowił rozwiązać umowę ze Stalą Rzeszów.

rzeszow logo 20152015 lampart d1W nadchodzącym sezonie pierwszoligowa Stal BETAD Leasing Rzeszów będzie miała nowego kapitana. Wcześniej tą funkcję pełnił Maciej Kuciapa, lecz z powodu zmiany barw klubowych nowym kapitanem został Dawid Lampart.

rzeszow logo 2015Sztab szkoleniowy Stali Betad Leasing Rzeszów podobnie jak w innych ośrodkach planuje przedsezonowe sparingi. Podopieczni Janusza Stachyry zmierzą się na przełomie marca i kwietnia z zespołami z Lublina i Opola.

2015 stachyra j1rzeszow logo 2015W piątek poznaliśmy nazwisko nowego trenera Stali BETAD Leasing Rzeszów. Miejsce Janusza Ślączki, który przez ostatnie trzy sezony prowadził drużynę "Żurawi" zajął równie dobrze znany w Rzeszowie - Janusz Stachyra. Na oficjalnej stronie rzeszowskiej Stali opublikowano komunikat na temat nowego szkoleniowca.

2015 harris ch1rzeszow logo 2015W ostatnich godzinach okienka transferowego działacze Stali BETAD Leasing Rzeszów ogłosili jeszcze dwa nazwiska zawodników, którzy zasilili kadrę ekipy ze stolicy Podkarpacia. Pierwszym z nich jest Chris Harris, który w przeszłości reprezentował już barwy "Żurawi", a drugim jest 16-letni Rumun Andrei Popa.

2015 lampart d1rzeszow logo 2015Stal BETAD Leasing Rzeszów zatrzymała na przyszły sezon Dawida Lamparta. W ostatnim czasie pojawiło się wiele spekulacji na temat przynależności klubowej wychowanka rzeszowskiej Stali. Kilka klubów chciało pozyskać braci Lampartów w pakiecie. Jednymi z takich klubów był m.in. Włókniarz Częstochowa czy ROW Rybnik.

2014 watt d2016 grajczonek j1rzeszow logo 2015Stal BETAD Leasing Rzeszów podpisała kolejne dwa kontrakty z zawodnikami zagranicznymi. Do stolicy Podkarpacia powraca Davey Watt, który bronił barw rzeszowskich w sezonach 2007-2008. Nowym nabytkiem został także Josh Grajczonek.

2015 porsing n12016 berge drzeszow logo 2015 Stal BETAD Leasing Rzeszów w ostatnim dniu okienka transferowego rozpoczęła budowę kadry na przyszłoroczne rozgrywki w Nice Polskiej Lidze Żużlowej. Znamy już nazwiska dwóch zawodników, którzy podpisali umowy z "Żurawiami". Na przedłużenie umowy zdecydował się Niclas Porsing, a nową twarzą w ekipie ze stolicy Podkarpacia jest Dmitri Berge.

2016 slaczka j1rzeszow logo 20151 listopada otwarte zostało okienko transferowe w polskich ligach. Nieciekawie wygląda aktualnie sytuacja w Stali Rzeszów, która na chwilę obecną nie podpisała żadnego kontraktu. Niewiadomą pozostaje także osoba trenera drużyny ze stolicy Podkarpacia. Janusz Ślączka przyznał, że sam by chciał wiedzieć co dalej. Z prezesem miał dżentelmeńską umową, która zakończyła się z końcem października.

2016 trojanowski r1Wychowanek Stali Rzeszów - Rafał Trojanowski kończy żużlową karierę. W sobotę "Trojan" wystąpił w zawodach towarzyskich na torze w Świętochłowicach, gdzie wywalczył 10 punktów. Jak się okazuje był to jego ostatni mecz w karierze.