"Ten wynik to dla nas niespodzianka"

rybnik

daugavpils logoDrużyna z Rybnika jeszcze w tym sezonie nie pozwoliła wygrać gościom na swoim torze. W 7 kolejce NicePLŻ ŻKS ROW Rybnik wysoko wygrali z liderem tabeli - SK Lokomotive Daugavpils 60:30. Poniżej prezentujemy wypowiedzi trenerów obu ekip i zawodników po tym meczu.

 

 

 

2014 grabowski j2Jan Grabowski (trener ŻKS ROW Rybnik): wytworzyła się taka sytuacja, że realna szansa na to, abyśmy zdobyli punkt bonusowy z drużyną Łotewską jednak za 10 dni czeka nas kolejny bardzo ciężki pojedynek i jest to kolejny krok do play offów i w tej chwili już pomału kształtuje się tabela. Jesteśmy wszyscy zadowoleni a ja osobiście nie spodziewałem się takiego wysokiego zwycięstwa. Gratuluję naszej drużynie jak również gratuluję Lokomotive która stworzyła wiele wspaniałych pojedynków na torze. Jeżeli nic się nie wydarzy, to prawdopodobnie ten skład będzie jechał przeciwko ŻKS Ostrovii.

 

2014 kokin nNikolaj Kokin (trener SK Lokomotive Daugavpils): Dzisiaj dostaliśmy zimny prysznic. Te zawody pokazały kto jest kto. Myślałem, że trochę lepiej nam to wyjdzie. Ciężki mecz jednak w domu na pewno pojedziemy na 100 %.

 

 

 

2013 lindback aAntonio Lindbaeck (SK Lokomotive Daugavpils): Wiedziałem, że jak tu wrócę do będzie ciężkie spotkanie dla mnie. Mieliśmy w drużynie problem by znaleźć sposób na drużynę z Rybnika, i znaleźć dobre ustawienia. To jest jeden z moich ulubionych torów, lubię tu jeździć. Dziś było bardzo fajnie, dobre ściganie i świetny czas. Bardzo ciężko było mi znaleźć szybką ścieżkę dzisiaj. Rybnicki tor należy do moich ulubionych. Generalnie jestem zadowolony ze swojego występu, było dobrze.

 

 

2014 fricke mMax Fricke (ŻKS ROW Rybnik): Dobrze się czuję w drużynie, była to dla mnie druga okazja do jazdy dla rybnickiego klubu. Bylem zdziwiony, że aż tyle kibiców dzisiaj przyszło, co mnie bardzo cieszy.

 

 

 

 

źródło: info.własna

Aleksandra Cimała

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!