Awizowane składy na mecz w Rybniku

rybnikkrakowPoznaliśmy już awizowane składy na niedzielny mecz pomiędzy ŻKS ROW Rybnik a Speedway Wandą Instal Kraków. Pierwszy skład podała krakowska drużyna, która będzie musiała w miejsce kontuzjowanego Daveya Watta powołać zawodnika rezerwowego. W Rybniku natomiast martwią się o zdrowie Troya Batchelora, który przed sezonem był nominowany na lidera zespołu.

Już w najbliższą niedzielę, tj. 12 kwietnia, o godzinie 13:30 rozpocznie się pierwszy mecz w tym sezonie dla drużyn z NicePLŻ. Do Rybnika przyjedzie zespół Michała Widery walczyć o pierwsze punkty w inauguracyjnej kolejce.

W drużynie Jana Grabowskiego pod znakiem zapytania stoi forma Troya Batchelora - w niedzielnym meczu ligi angielskiej Australijczyk uległ niegroźnemu wypadkowi i skarży się na bóle w klatce piersiowej. W Wandzie za Daveya Watta pojedzie rezerwowy zawodnik - Australijczyka czeka prawdopodobnie 5-6 tygodni przerwy od ścigania po doznaniej kontuzji stopy podczas jednego ze sparingów w Krakowie.

 

Awizowany skład na mecz w Rybniku:

1. Paweł Miesiąc
2. Andriej Karpow
3. Rafał Trojanowski
4. Maciej Kuciapa
5. Davey Watt
6. ?
7. Daniel Kaczmarek

 

Na mecz w Ostrovie, który został odwołany i przełożony na 17 maja, trener  Grabowski powołał 6 swoich podpiecznych i taki może też być przypuszczalny skład na niedzielny mecz:

1.Damian Baliński
2.Dakota North
3.Sebastian Ułamek
4.Rafał Szombierski
5.Chris Harris
6.Kacper Woryna

 

 

źródło: facebook, info. własna

Aleksandra Cimała

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!