Niespodzianki dla rybnickich kibiców przed niedzielnym meczem

rybnikMałą niespodziankę przygotowali włodarze klubu ŻKS ROW Rybnik przed meczem inauguracyjnym ze Speedway Wandą Instal Kraków. W dniach 9-10.04 w poszczególnych dzielnicach Rybnika będzie przeprowadzona akcja zachęcająca mieszkańców do przyjścia na stadion by wesprzeć drużynę w pierwszym meczu tego sezonu. Zawodnicy rozdawać będą bezpłatne wejściówki na niedzielne spotkanie. 

 

Idąc przykładem innych polskich klubów, zawodnicy ROW będą wręczali mieszkańcom wejściówki na niedzielne spotkanie na rybnickim obiekcie. Dokładnie 12 kwietnia drużyna Jana Grabowskiego  będzie podejmować u siebie Speedway Wandę Instal Kraków. Dlatego też rybniccy zawodnicy będą rozdawali w czwartek i piątek podwójne wejściówki pukając do losowo wybranych domów. W planach jest odwiedzenie wszystkich dzielnic rybnickich i zachęcenie do odwiedzenia stadionu przy Gliwickiej 72. Jak podkreślił prezes klubu, Krzysztof Mrozek, zaproszenie będzie skierowane do wszystkich chętnych osób i nie będzie przy tym organizowany żaden konkursów: - Od godz. 16:00 w czwartek i piątek ruszymy w trasę do konkretnych dzielnic. Zapukamy do drzwi domów i będziemy mieli do zaoferowania dwa bilety na niedzielne spotkanie z Wandą Kraków. Jeśli trafimy na kogoś, kto nigdy nie był na żużlu, postaramy się go zachęcić do przyjścia na stadion.

 

 

Spotkanie niedzielne pomiędzy ŻKS ROW a beniaminkiem Nice PLŻ Wandą Kraków będzie transmitowane przez telewizję od 13:45. Sędzią tego spotkania będzie Ryszard Bryła. W krakowskiej drużynie na pewno zabraknie Davida „Davey” Watta, który doznał kontuzji stopy 30 marca podczas turnieju-sparingu na krakowskim owalu a także pod znakiem zapytania stoi kondycja Troya Batchelora, który uległ wypadkowi w niedziele podczas meczu angielskiej Elite League między Swindon Robins i Poole Pirates. U Australijczyk nie stwierdzono żadnych złamań, jednak stale skarży się na ból w klatce piersiowej i wciąż czeka na drugą opinię lekarską. 

 

źródło: zksrow.rybnik.com.pl, twitter.

Aleksandra Cimała

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!