Jeszcze jeden sparing przed sezonem

rybnikrzeszow logo 2015W sobotę, 28 marca, rozegrany zostanie przedostatni sparing rybniczan na własnym torze. Rywalem tym razem będzie PGE Stal Rzeszów. W obu drużynach zabraknie kluczowych zawodników. 

W sobotę w drużynie Jana Grabowskiego zabraknie Chrisa Harrisa oraz Ilja Chalova, pojawią się oni dopiero z początkiem sezonu. Po feralnym upadku w Lesznie, który skończył się wstrząsem mózgu, do gry powraca Rafał Szombierski. ŻKS ROW pojedzie także bez Kacpra Woryny, Dakoty Northa czy Troya Batchelora, który w tym samym czasie uczestniczyć będzie w SBP w Toruniu. Natomiast w drużynie Stali zabraknie Grega Hancocka (SBP), Hansa Andersena czy Petera Ljunga. Gościnnie wystąpią Karol Baran oraz Patryk Malitowski.

Biletem na mecz będzie program meczowy w cenie 5 zł (amfiteatr) i 10 zł (trybuna kryta).

 

Awizowane składy na sobotnie spotkanie:

PGE Stal Rzeszów:
1. Kenni Larsen
2. Łukasz Sówka
3. Dawid Lampart
4. Mirosław Jabłoński
5. Peter Kildemand
6. Krystian Rempała
7. Artur Czaja

8.Karol Baran

 

ŻKS ROW Rybnik:
9. Damian Baliński
10. Roman Chromik
11. Sebastian Ułamek
12. Valentin Grobauer
13. Rafał Szombierski
14. Robert Chmiel
15. Kamil Wieczorek

16. Patryk Malitowski

 

W środę natomiast drużyna rybnicka powiększyła się o kolejnego juniora. Został nim Michał Szmidt, który w Toruniu na Motoarenie zdał egzamin na licencję "Ż". Egzamin, który składał się z części teoretycznej i praktycznej, nie stanowił problemu dla 17-latka, który już podczas sparingu z Unią Leszno wykonał kilka testowych okrążeń na rybnickim torze. Jest czwartym młodzieżowcem w drużynie, obok Kacpra Woryny, Kamila Wieczorka i Roberta Chmiela.

 

źródło: zksrow.rybnik.com.pl, facebook

Aleksandra Cimała

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!