PGG ROW Rybnik - Motor Lublin (zapowiedź)

DSC 0031

W najbliższą niedzielę PGG ROW Rybnik zmierzy się z Motorem lublin. Początek spotkania został zaplanowany na godzinę 16:30, a transmisję z tego spotkania będziemy mogli obejrzeć na kanale nSport+. Pierwszy pojedynek zakończył się zwycięstwem Motor Lublin 59:31.

RybnikLublinSpotkanie w Rybniku większość kibiców uważa za mecz do jednej bramki. Mowa tutaj o zwycięstwie przyjezdnych, czyli zawodników Motoru Lublin. W awizowanych składach podopiecznych lubelskich koziołków doszło tylko do jednej zmiany. Ponownie na torze ujrzymy Pawła Miesiąca, który zastąpi Jakuba Jamroga. Goście z Lublina znajdują się na 3 miejscu w tabeli PGE Ekstraligi i bardzo poważnie myślą o  awansie do fazy play-off. Po ostatnim wygranym meczu u siebie z FOGO Unią Leszno są przekonani, że znajdują się na bardzo dobrej drodze, aby tam się znaleźć. Jednak aby tam awansować należy być w 100% skupionym na meczach, które zostały im jeszcze do objechania. Gorsza sytuacja znajduję się po stroni PGG Row-u Rybnik. Zawodnicy zajmują ostatnie miejsce w tabeli PGE Ekstraligi z jednym zwycięstwem na koncie i dziewięcioma porażkami. Niestety z powodu panującej epidemii COVID-19 mecz ten odbędzie się bez udziału publiczności. Mecz zapowiada się ciekawie, ale czy tak też faktycznie będzie? Czy podopieczni Lecha Kędziory sprawią niespodziankę i wygrają mecz z Motorem Lublin? O tym wszystkim dowiemy się około godziny 18:30. 

Awizowane składy:

Motor Lublin
1. Paweł Miesiąc
2. Grigorij Laguta
3. Matej Zagar
4. Jarosław Hampel
5. Mikkel Michelsen
6. Wiktor Lampart
7. Viktor Trofymov

PGG ROW Rybnik
9. Kacper Woryna
10. Vaclav Milik
11. Siergiej Logachev
12. Mateusz Szczepaniak
13. Robert Lambert
14. Kamil Nowacki
15. Mateusz Tudzież

Transmisja Live w niedzielę godzina 16:30 kanał nSport+ (studio od godziny 16:00)
Sędzia zawodów: Artur Kuśmierz
Komisarz toru: Arkadiusz Kalwasiński
Kierownik zawodów: Radosław Kalyciok

Źródło; informacja własna / speedwayekstraliga.pl

 

Martyna Olejnik

Mieszkam w Śmiglu niedaleko Leszna. Żużlem interesuje się już od 13 lat. Wszystko zaczęło się od wyjazdu na pierwszy mecz, na który zabrał mnie mój tata. Moją ulubioną drużyną, której w sezonie kibicuje jest FOGO Unia Leszno. W wolnym czasie lubię pobiegać, słuchać muzyki, a także fotografować. Pozdrawiam!

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!