Masz karnet na mecze ROW-u? Klub ma dla Ciebie ważne informacje

IMG 2656Klub z Rybnika przystępuje do tegorocznych rozgrywek ekstraligowych w roli beniaminka. Celem drużyny jest zagościć w elicie na dłużej niż jeden sezon. W związku z decyzją o rozpoczęciu sezonu przy pustych trybunach działacze ROW-u mają dla swoich kibiców, którzy zakupili karnety na sezon 2020 ważne informacje.

rybnik2016"Już tylko niespełna dwa tygodnie zostały do inauguracji tegorocznego sezonu ligowego w PGE Ekstralidze. Pierwszy mecz - jak doskonale wszyscy kibice wiedzą - pojedziemy przy pustych trybunach. Wszystkich kibiców zielono-czarnych, którzy chcą dopingować zawodników i wspierać zespół zaprosiliśmy na nasz Wirtualny Stadion. Wszystkie te osoby, które zakupią symboliczny bilet na pierwszy mecz i wyrażą taką chęć - otrzymają dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie publikować będziemy ciekawe, przedmeczowe materiały, transmisje z treningów czy rozmowy z zawodnikami.

Do tej grupy dostęp będą miały także osoby, które zdecydują się nie oddawać swojego karnetu zakupionego przed sezonem. Co trzeba zrobić, żeby dostać zaproszenie do grupy? Wystarczy przesłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. swoje imię, nazwisko, numer karnetu oraz nazwę użytkownika nadaną przez Facebook (Ustawienia -> Ogólne Ustawienia Konta -> Nazwa użytkownika ). Posiadacze karnetów, którzy będą chcieli dołączyć do grupy, bardzo proszeni są o przesłanie maila do 9 czerwca. 9 i 10 czerwca to terminy zwrotu karnetów na tegoroczny sezon. Po tych dniach zweryfikujemy chętnych do przyłączenia się do grupy i wyślemy im zaproszenia."

źródło: row.rybnik.com.pl

Tomasz Chruśnik

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!