Na inaugurację wirtualny doping w Rybniku. Będzie pełny stadion?

 TR 901214 czerwca w ramach I kolejki PGE Ekstraligi drużyna PGG ROW-u Rybnik podejmować będzie zielonogórski Falubaz. Klub ze Śląska w oryginalny sposób wychodzi naprzeciw swoim kibicom i proponuje im bilet i wirtualne miejsce na stadionie w czasie rozgrywania meczu.

rybnik2016Oto komunikat klubu:

"W najbliższy poniedziałek 1 czerwca, rozpoczyna się sprzedaż biletów na nasz Wirtualny Stadion! Jak wszyscy doskonale wiedzą początek tegorocznego sezonu ligowego będzie nietypowy – na pierwszy mecz nie możemy wpuścić kibiców. W związku z tym proponujemy wszystkim fanom zielono-czarnych, by zasiedli na stadionie w czasie pierwszego, tegorocznego meczu Rekinów, ale wirtualnie. - Kupując bilet na Wirtualny Stadion i mecz, który się odbędzie ale bez udziału publiczności wspieracie klub i pokazujecie naszym zawodnikom, że chcecie z nimi być bez względu na okoliczności – mówi Krzysztof Mrozek, prezes KS ROW Rybnik.

Bilety na Wirtualny Stadion zakupić można na dwa sposoby. Po pierwsze poprzez stronę https://zuzelrybnik.kupbilety.pl/ Wchodzimy na podany link, zakupujemy bilet, dokładnie na takich samych zasadach, jak kupowaliśmy je na normalny mecz. Jeśli jedna osoba kupuje dwie czy trzy czy nawet więcej wejściówek dla znajomych, do tej pory wpisywała tylko swoje dane, teraz jednak prosimy by wpisała także dane osób dla których nabywa bilet. Dlaczego? To proste. Wszystkie osoby, które kupią wejściówki do 7 czerwca i podeślą do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  swoje zdjęcie wraz ze zgodą na publikację wizerunku na naszej stronie www oraz w mediach społecznościowych, będą miały przydzielone swoje miejsce przy G72. Na jednym z krzesełek na stadionie umieścimy Twoje zdjęcie i w ten prosty sposób staniesz się jednym z głównych sponsorów drużyny i wirtualnie ale jednak, będziesz mógł towarzyszyć Rekinom w czasie meczu. Osoby, które zakupią  bilet i wraz ze zdjęciem podeślą na wskazanego wyżej maila numer swojego  biletu oraz nazwę użytkownika z konta na Facebooku (nadany przez program, który znajdziecie w Ustawieniach swojego konta na FB) dostaną zaproszenie do zamkniętej grupy. To tam będą się pojawiały ekskluzywne materiały przedmeczowe – wywiady wideo z zawodnikami, informacje o zmianach w składzie, filmiki z parku  maszyn oraz transmisje z treningów Rekinów.

Sprzedaż biletów przez internet potrwa do 14 czerwca, czyli do dnia meczu, ale tylko kupując bilet do 7 czerwca masz pewność, że twoje zdjęcie zostanie wydrukowane. Jeśli ktoś kupi bilet później oczywiście będziemy się starali także by znalazł się na stadionie, ale ze względu na proces produkcji zdjęcia i tworzenie grupy możemy nie zdążyć. Ale nie martwcie się – jeśli nie zdążymy na pierwszy mecz – na pewno będziesz już obecny na kolejnym. Dodamy tylko, że bilety zaprojektował dla nas nowy grafik Adam „Perez” Szymański, odpowiedzialny choćby za projekt graficzny busa należącego do Kacpra Woryny. Warto więc jego dzieło wydrukować i zachować sobie na pamiątkę.

I teraz drugi sposób zakupu biletu. W dniach 9 i 10 czerwca będzie je można nabyć w kasie położonej najbliżej parku maszyn na rybnickim stadionie. Osoby, które chcą w tradycyjny sposób nabyć wejściówkę na pierwszy mecz z Falubazem proszone są o przyniesienie swojego zdjęcia wydrukowanego na kartce A4 (może być w kolorze, może być czarno-białe), a my je odpowiednio przygotujemy i umieścimy na stadionie. Te osoby także są proszone o podesłanie identyfikatora z FB i otrzymają dostęp do grupy."

Z pewnością nie zabraknie chętnych na takie rozwiązanie. Pragnienie żużla na najwyższym poziomie wśród fanów beniaminka jest ogromne więc, Ci najwierniejsi w mgnieniu oka zamówią bilet na mecz.

Ceny biletów;
15 zł - amfiteatr
25 zł – trybuna kryta

źródło: row.rybnik.com.pl

 

Tomasz Chruśnik

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!