W Rybniku już po dwóch treningach, zarząd dziękuje za pomoc

3W3A1776Od piątku 29 maja zawodnicy PGE Ekstraligi mogą oficjalnie trenować. Przed pierwszym wyjazdem na tor zagraniczni zawodnicy musieli odbyć 14-dniową kwarantannę. Zarząd PGG ROW-u Rybnik na swojej stronie klubowej zamieścił podziękowanie za pomoc w trudnym czasie dla klubu.

rybnik2016Zarząd Klubu Sportowego ROW Rybnik pragnie serdecznie podziękować mecenasom Danielowi Reckowi z kancelarii Duraj Reck i Partnerzy oraz Jarosławowi Reckowi z Kancelarii Jarosław Reck Adwokaci, za wspieranie naszego klubu w niezwykle trudnym okresie, jakim okazała się pandemia koronawirusa.

Sport na całym świecie stanął w miejscu na kilka miesięcy, dla klubów sportowych był i jest to niezwykle ciężki czas. Mecenasi Daniel i Jarosław Reck swoim doświadczeniem oraz umiejętnościami na bieżąco pomagali Zarządowi, klubowi, jego pracownikom a także naszym zawodnikom.

Osobne podziękowania Zarząd kieruje do ośrodka Rueda Januszkowice WakePark  za gościnę i profesjonalną opiekę nad żużlowcami KS ROW Rybnik w czasie trwania 14-dniowej kwarantanny. W bardzo komfortowych warunkach mogli spędzić ten trudny czas, a także przygotowywać się do zbliżającego się sezonu.

Dzięki wsparciu udzielonemu przez mecenasów oraz ośrodek Rueda, prawdopodobnie już 14 czerwca, głodne ekstraligowego zwycięstwa "Rekiny", wyjadą na rybnicki tor żeby zmierzyć się z FALUBAZEM Zieloną Górą.

 

źródło: row.rybnik.com.pl

 

Tomasz Chruśnik

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!