Informacje dla mediów z Rybnika - w piątek pierwszy trening

IMG 2374W najbliższy piątek (29 maja) żużlowcy ROW-u Rybnik rozpoczynają treningi na torze przy G72. Informujemy, że będą one zamknięte dla przedstawicieli mediów. Na meczach PGE Ekstraligi na stadionie będzie mogło pracować pięciu fotoreporterów i trzech przedstawicieli stacji radiowych współpracujących z drużynami gospodarza i gościa.

 

rybnik2016Obostrzenia wynikają z rygorystycznych zapisów Regulaminu Sanitarnego i sprawiają, że proces akredytacyjny przeprowadzony przez nasz klub w marcu br. zostaje unieważniony. W najbliższych dniach zostanie ogłoszony nowy, w którym wybierzemy redakcje, które będą miały możliwość pracy przy G72 podczas meczów naszej drużyny.

Jednocześnie informujemy, że wszyscy zainteresowani zdjęciami z treningów PGG ROW Rybnik będą mogli otrzymać je od klubu. Wystarczy w dniu treningu do godz. 12 wysłać maila z takim zapotrzebowaniem na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i do godziny 21 tego samego dnia wyślemy pakiet fotografii z dnia treningowego.

Jednocześnie wyrażamy nadzieję, że w sezonie 2020 spotkamy się jeszcze z wszystkimi przedstawicielami mediów przy G72.

 

źródło: row.rybnik.com.pl

Tomasz Chruśnik

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!