Przed sezonem: Ważne informacje dla kibiców z Rybnika

IMG 0695
Działacze PGG ROW-u Rybnik przygotowali garść informacji dla kibiców przed startem rozgrywek. Jeśli będzie możliwość rozgrywania zawodów z ograniczoną ilością kibiców to pierwszeństwo będą mieli karnetowicze.

 

rybnik2016Niecały miesiąc pozostał do inauguracji tegorocznych rozgrywek ligowych w PGE Ekstralidze, do której PGG ROW Rybnik wraca po krótkiej przerwie. Wielu z Was chciało dopingować zielono-czarnych z wysokości trybun i dlatego zdecydowało się na zakup karnetu. Wszystkim tym osobom rekomendujemy pozostawienie go sobie na pamiątkę i nie zwracanie go do klubu. Powody takiej rekomendacji są dwa.

Z wciąż jeszcze nieoficjalnych informacji, ale potwierdzonych w kilku źródłach wiemy, że w trakcie sezonu restrykcje dotyczące zakazu wstępu kibiców na stadion będą stopniowo, ale systematycznie łagodzone. Prawdopodobnie jeszcze w czerwcu stadion będzie mógł w mniej więcej 25-30 procentach zapełnić się kibicami. - A w naszym przypadku będzie to oznaczało, że na stadion wejdą wyłącznie posiadacze karnetów. Wszystko wskazuje na to, że biletów w wolnej sprzedaży nie będzie wcale – mówi Krzysztof Mrozek, prezes KS ROW Rybnik. Zanim więc oddasz karnet, zastanów się czy warto, bo być może tylko ich posiadacze będą mieli okazję w tym sezonie podziwiać Rekiny na torze na żywo!

Po drugie: osoby, które nie oddają karnetu na zakończenie sezonu otrzymają od nas unikatową koszulkę klubową. Karnetowicze, którzy wyrażą taką chęć będą mieli także nieograniczony dostęp do zamkniętej grupy na facebooku, gdzie udostępniać będziemy ekskluzywne materiały przedmeczowe, składy, wywiady z zawodnikami oraz transmisje z treningów – słowem wszystko to, do czego dostęp będą mieli także posiadacze „wirtualnego biletu” na stadion. -To co się dzieje w całym kraju, sprawiło że wszyscy zaczęli oglądać każdą wydawaną złotówę już nie dwa, a trzy razy. My także. Dlatego też wystosowałem do Państwa prośbę, apel o niezwracanie zakupionych karnetów. Niech to będzie Wasz wkład, wasza cegła w to, byśmy wspólnie, tak jak wspominaliśmy w naszej  akcji „przeżyjmydo90” mogli dotrwać do 90-tych urodzin ROW-u – mówi prezes KS ROW Rybnik.

Jeśli jednak zdecydujecie się na zwrot karnetów, to będzie taka możliwość przed pierwszym meczem czyli w dniach 9 i 10 CZERWCA. Zwroty będą przyjmowane w klubowym sklepiku, mieszczącym się na koronie stadionu (wejście wyłącznie od strony ulicy Gliwickiej bramą położoną najbliżej sklepiku). WAŻNE!! Osoba zwracająca karnet musi  przedstawić dowód jego zakupu w biurze klubu – czy to paragon, czy wyciąg z karty płatniczej czy też wyciąg z konta bankowego. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie zweryfikować czy dana osoba zakupiła karnet u nas, czy w swoim zakładzie pracy. Osoby, które nabyły karnet na mecze Rekinów w swoich zakładach, powinny tam pytać o ich zwrot. Ale oczywiście i im rekomendujemy pozostawienie karnetów i spokojne oczekiwanie na koniec epidemii i ponowne otwarcie stadionu. Jesteśmy przekonani, że spotkamy się wkrótce przy Gliwickiej 72.


ZWROTY KARNETÓW!
9 czerwca – w godzinach od 9 do 13 w sklepiku klubowym (wejście od strony ul. Gliwickiej)                 

10 czerwca – w godzinach od 14 do 18 w sklepiku klubowym.

WAŻNE!! Osoba zwracająca karnet musi  przedstawić dowód jego zakupu w biurze klubu – czy to paragon, czy wyciąg z karty płatniczej czy też wyciąg z konta bankowego.  Osoby, które zakupiły karnet przez zakład pracy, tam muszą pytać o jego zwrot.

Bardzo prosimy, by osoby ustawiające się pod sklepikiem pamiętały o zachowaniu odpowiednich odległości od innych oraz założeniu maseczki. 

 

źródło: row.rybnik.com.pl

Tomasz Chruśnik

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!