Rybniczanie w komplecie - aneksy podpisane

IMG 3105Rybnicki skład pozostaje bez zmian. Zarząd klubu doszedł do porozumienia ze wszystkimi zawodnikami, którzy przejdą po przyjeździe do Rybnika dwutygodniową kwarantannę. Następnie rozpoczną treningi, a sezon rozpoczną 14 czerwca, kiedy to na własnym torze podejmą drużynę z Zielonej Góry.

 

rybnik2016Siergiej jest już w Polsce, Andrzej, Troy i Wacław w trasie, ale lada moment przekroczą polską granicę. Już za kilka godzin zagraniczni zawodnicy ROW-u Rybnik rozpoczną dwutygodniową kwarantannę, a po jej zakończeniu wznowią treningi przed zbliżającym się wielkimi krokami początkiem sezonu.

Bardzo miło poinformować nam, że wszyscy zawodnicy Rekinów do północy dnia wczorajszego podpisali aneksy do kontraktów i zaakceptowali warunki finansowe zaproponowane przez zarząd klubu. - Dokument spłynęły, teraz czekamy tylko aż nasi zawodnicy pomyślnie zakończą kwarantannę i rozpoczną treningi przy Gliwickiej 72. Wiem, że dbali o formę, nie mogli doczekać się wyjazdu na tor, więc z wielkim animuszem wejdą w przygotowania do pierwszego meczu - mówi Krzysztof Mrozek, prezes KS ROW Rybnik.  

Okno transferowe trwało od 1 maja. Ze względu na poważne, głównie finansowe zmiany w zapisach kontraktowych, każdy z zawodników musiał ponownie podjąć negocjacje z władzami klubu i po osiągnięciu porozumienia, podpisać aneks do umowy. Tak się stało w przypadku wszystkich naszych żużlowców, którzy byli zakontraktowani na sezon 2020.

źródło: row.rybnik.com.pl

Tomasz Chruśnik

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!