Kacper Woryna powołany na zgrupowanie kadry narodowej

rybnik2013 woryna kKacper Woryna, reprezentujący barwy ŻKS ROW Rybnik, w zeszłym roku został powołany na zgrupowanie kadry narodowej. Odbędą się one w styczniu i lutym. Woryna w zeszłym sezonie był najlepszym zawodnikiem rybnickiej drużyny.

Kacper Woryna (19 l.)  został powołany na zgrupowania żużlowej kadry narodowej, które odbędą się w Wałczu (Centralny Ośrodek  Sportu, Przygotowań Olimpijskich w Wałczu w dniach 11-16.01.) oraz w Szklarskiej Porębie (zgrupowanie w lutym). 

Kadra juniorów powołanych w 2015 roku to: Piotr Pawlicki, Bartosz Zmarzlik, Paweł Przedpełski, Krystian Pieszczek, Oskar Fajfer, Adrian Cyfer, Bartosz Smektała, Adrian Gała oraz Kacper Woryna.

Zawodnicy powołani do udziału w zgrupowaniu (seniorzy): Krzysztof Kasprzak, Jarosław Hampel, Maciej Janowski, Przemysław Pawlicki, Kacper Gomólski, Tobiasz Musielak oraz juniorzy: Piotr Pawlicki, Bartosz Zmarzlik, Paweł Przedpełski, Krystian Pieszczek, Oskar Fajfer, Bartosz Smektała, Kacper Woryna, Adrian Gała oraz Adrian Cyfer.

Młody rybniczanin w zeszłym sezonie był najlepszym zawodnikiem w drużynie Jana Grabowskiego - średnia biegowa to 1,898 przy 14 meczach i 99 pkt. ŻKS ROW Rybnik poprzedni sezon zakończył na 7 miejscu z dorobkiem 15 punktów (6 wygranych, 7 przegranych spotkań, 1 remis).

Informacje zostały zamieszczone na oficjalnym fanpage'u ŻKS ROW Rybnik.

źródło: info. własna, www.pzm.pl, Facebook.

 

Aleksandra Cimała

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!