lodz

 

Orzeł

Klub: K.Ż. Orzeł Łódź, ul. Dziewiarska 14, 92-311 Łódź, tel./fax (42) 672 30 20
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Internetowa strona klubu

lodzrzeszow logo 2015Orzeł Łódź pokonuje zespół Stali Rzeszów 53:37. Najlepiej po stronie gospodarzy punktował Rohan Tungate (13) oraz Hans Andersen (12+2). Po stronie gości prym wiódł Dawid Lampart (10+1).

lodzrzeszow logo 2015W najbliższą niedzielę, 21. maja łódzkie Orły podejmą na swoim stadionie ekpię Stali Rzeszów. Poznaliśmy awizowane składy na to spotkanie. 

lodztarnow logo

Na niedzielene popołudnie zaplanowany był mecz Nice 1.Ligi Żużlowej w którym Orzeł Łóź podejmować miał na własnym torze Grupę Azoty Unię Tarnów. Już dziś wiemy, że spotkanie to odbędzie się , lecz w innym terminie.

lodztarnow logoW najbliższą niedzielę (07.05) w ramach 4 kolejki Nice 1.Ligi Żużlowej Orzeł Łódź podejmie na własnym torze Grupę Azoty Unię Tarnów. Trenerzy obu drużyn podali już awizowane składy na to spotkanie. W zespole gości zabrakło Jakuba Jamroga, który w poniedziałek nabawił się kontuzji. 

lodzgkz gdanskOrzeł Łódź zremisowało na własnym torze ze Zdunek Wybrzeże Gdańsk 30:30. Spotkanie ze względu na padający śnieg zostało przerwane po 10 gonitwach i tym samym obie drużyny do ligowej tabeli mogą zapisać sobie po jednym oczku. W zespole gości najskuteczniejszy okazał się Troy Batchelor zdobywca 8 punktów. Natomiast w ekipie gospodarzy w trzech startach trzy zwycięstwa wywalczył komplet punktów.

lodzgdanskW Łodzi również pogoda nie pozwoliła rozegrać ligowego meczu do końca, po 10. biegach przerwano spotkanie gospodarzy z zespołem z Gdańska. Tym samym miejscowy Orzeł podzielił się punktami z Wybrzeżem (30:30).

lodzgkz gdanskW najbliższą niedzielę o godzinie 14.45 odbędzie się 3 kolejka Nice Pierwszej Ligi Żużlowej, gdzie miejscowy Orzeł Łódź podejmie na własnym stadionie Zdunek Wybrzeże Gdańsk. W tym sezonie obie drużyny poprzeczkę postawiły sobie bardzo wysoko. Jedni i drudzy chcieliby w końcu awansować szczebel wyżej. Zwycięzca tej konfrontacji minimalnie przybliży się do tego.

lodzgkz gdanskW najbliższą niedzielę, 23 kwietnia o godzinie 14.45 odbędzie się 3.kolejka Nice Pierwszej Ligi Żużlowej, gdzie miejscowy Orzeł Łódź podejmie na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Obie drużyny w tym roku aspirują bardzo wysoko i na porażkę w tym spotkaniu nie mogą sobie pozwoli, a tym samym będziemy świadkami wspaniałego widowiska. Poznaliśmy już awizowane składy na to spotkanie, które prezentujemy Państwu poniżej. 

lodz

krakowW niedzielę na torze w Łodzi zainaugurowano rozgrywki ligowe. Miejscowy Orzeł pokonał ekipę Arge Speedway Wandy Kraków 50:40. Podopiecznych Janusza Ślączki do tryumfu poprowadził Rohan Tungate (12+2). Wśród krakowian najlepiej punktował Mateusz Szczepaniak (13+3) oraz Scott Nicholls (10+1).

lodzszwecja lejonenDrużyna Orła Łódź pokonała w niedzielnym treningu punktowanym na własnym torze ekipę Lejonen Gislaved 45:44. W zespole Janusza Ślączki prym wiódł Robert Miśkowiak, który na swoim koncie zgromadził dwanaście punktów. Równie udany występ zanotował Aleksandr Łoktajew zdobywając dziesięć punktów. Po stronie szwedzkiej drużyny liderem był Rohan Tungate, który rywalizacjęzakończył z dorobkiem dwunastu oczek.