SHEFFIELD TIGERS drugą drużyną podczas Zenon Plech Zaprasza

1

Już 24 marca w Gdańsku będzie można uczcić 65 urodziny Zenona Plecha. Z tej okazji do udziału w jubileuszowym turnieju Zenon Plech zaprosił znakomitych zawodników.

 

Będą oni reprezentowali drużyny, z którymi w swojej karierze jubilat był związany. Odsłaniamy skład drużyny SHEFFIELD TIGERS.

- Zdecydowaliśmy się, by mój turniej odbył się w formie czwórmeczu, ponieważ w swojej karierze reprezentowałem cztery kluby - dwa w Polsce i dwa w Anglii. Ostatnim moim brytyjskim klubem, było Sheffield Tigers. Dlatego kolejną drużynę nazwaliśmy na cześć tego klubu –mówi Zenon, wspominając dalej - W barwach „tygrysów” jeździłem w roku 1982 z takim zawodnikiem jak Shawn Moran. Był to ciekawy sezon, pełny doświadczeń, ale również ostatni mój sezon w brytyjskiej lidze. Klub z Sheffield jednak cały czas funkcjonuje i w obecnej chwili wygląda na dobrze zarządzany.

 

W skład drużyny Sheffield Tigers wchodzą:

Michael Jepsen Jensen – zawodnik od wielu lat utrzymuje się na wysokim światowym poziomie, co potwierdza jego obecność w najsilniejszej lidze świata. Indywidualnie do największego sukcesu Duńczyka należy tytuł Mistrza Świata Juniorów, po który sięgnął w 2012 roku. Obecnie zawodnik Falubazu Zielona Góra.

Adrian Miedziński – swoją silną pozycje w świecie żużla pieczętuje takimi sukcesami jak wygrana podczas SGP w Toruniu gdzie pojawił się jako zawodnik z dziką kartą. Wraz z polską reprezentacją zdobył złoty medal Drużynowego Pucharu Świata w 2009 i 2010 roku. W sezonie 2018 reprezentować będzie barwy forBET Włókniarza Częstochowy.

Fredrik Lindgren – szwedzki zawodnik, którego od kilku dobrych lat oglądać możemy w walce o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata, gdzie wielokrotnie miał okazję stawać na podium. Z drużyną Szwecji wywalczył brązowy medal w Drużynowym Pucharze Świata. Obecnie zawodnik forBET Włókniarza Częstochowy.

Kacper Gomólski – od wielu lat udowadnia, że należy mu się miejsce w najlepszej lidze świata. W wieku juniorskim sięgał po tytuły Drużynowego Mistrza Świata i Drużynowego Mistrza Europy. Indywidualnie sięgnął po srebrny medal w 2014 roku i brązowy medal w roku 2013 IMŚ juniorów. Obecnie reprezentant Falubazu Zielona Góra.

 

Przypominamy, że już trwa sprzedaż biletów na www.speedwayevents.kupbilet.pl i speedway-shop.pl

 Bilety również do nabycia w Sklepie Speedway Shop na ul. Marynarki Polskiej 98 w Gdańsku.

 

Zenon Plech Zaprasza

24 marzec 2018

Start 14:30

 

źródło: informacja prasowa

Redakcja

SPEEDWAY.info.pl istnieje na rynku internetowym od 2000 roku i jest pierwszym wortalem żużlowym w Polsce! Redakcja skupiająca pasjonatów sportu żużlowego założona została dla kibiców a nie pieniędzy dlatego jeżeli bliska Ci jest taka idea zapraszamy do współtworzenia naszego wydawnictwa!

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!