Dołącz do grona podprowadzających Wybrzeża Gdańsk

gkz gdanskLubisz sport żużlowy, a dodatkowo dysponujesz dobrą prezencją i przebojowością? Biorąc udział w castingu masz szansę uzupełnić skład gdańskich podprowadzających! Zgłoś się już dziś i dołącz do Ani, Edyty, Pauliny i Weroniki!

 

Na zgłoszenia kandydatek czekamy pod adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Prosimy o przesyłanie wiadomości zawierających kilka słów o sobie, numer telefonu kontaktowego, datę urodzenia (czekamy na zgłoszenia osób w wieku 18-24 lata) oraz - koniecznie - zdjęcie lub zdjęcia przedstawiające twarz oraz całą sylwetkę kandydatki.

Drogą elektroniczną przeprowadzony zostanie jedynie pierwszy, wstępny etap selekcji zgłoszeń. Po nim grupa wybranych kandydatek na podprowadzające otrzyma szansę zaprezentowania się przed komisją, która dokona ostatecznego wyboru dziewczyn, które dołączą do grupy podprowadzajacych na sezon 2018. 

77

Na maile czekamy przez dwa tygodnie, do piątku 2 lutego. Jeśli "czarny sport" to Twoja pasja, spróbuj swoich sił. Masz niepowtarzalną szansę na przeżycie wyjątkowej przygody oraz obecność w samym centrum wydarzeń!

źródło: wybrzezegdansk.pl

 

Tomasz Chruśnik

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!