Wybrzeże Gdańsk planuje treningi punktowane

gkz gdanskSezon żużlowy 2018 wystartuje w pierwszy weekend kwietnia, jednakże przygotowania do rozgrywek nabierają coraz większego tempa. Dziś przedstawiamy wstępny plan treningów punktowanych. Jeśli pogoda pozwoli pierwszego rywala na gdańskim torze zobaczymy już 17 marca.

 

Gdańszczanie, którzy obecnie skupiają się na indywidualnych treningach kondycyjnych, wspólne przygotowania rozpoczną od zgrupowania w Szczyrku na przełomie lutego i marca. Pobyt w górach potrwa siedem dni i ma służyć w równej mierze treningom, jak i integracji drużyny. W obozie udział wezmą najprawdopodobniej wszyscy zawodnicy znajdujący się w kadrze na sezon 2018.

Zaledwie dwa tygodnie po zakończeniu obozu zaplanowany jest pierwszy trening punktowany. Jeśli pogoda pozwoli przeciwnikiem Zdunek Wybrzeże będzie ekstraligowy MRGARDEN GKM Grudziądz. Pierwszy mecz ma odbyć się w Gdańsku 17 marca, natomiast rewanż dzień później w Grudziądzu. Tydzień później gdańscy zawodnicy wezmą udział w dwóch towarzyskich czwórmeczach organizowanych przez firmę komercyjną, które odbędą się najprawdopodniej na torach w Gdańsku (24 marca) i Gorzowie (25 marca). Ostatnim przedsezonowym testem drużyny prowadzonej przez Lecha Kędziorę będzie trening punktowny z Lokomotivem Daugavpils. Pojedynek z łotewską drużyną odbędzie się 3 lub 4 kwietnia na stadionie imienia Zbigniewa Podleckiego. 

DSC 0514
Przypominamy, iż posiadacze karnetów na sezon 2018 na wszystkie treningi punktowane organizowane przez gdański klub wchodzą bezpłatnie. W związku z tym serdecznie zapraszamy do nabywania karnetów, od poniedziałku do piątku w siedzibie klubu w godzinach 9.30 – 16.30 oraz poprzez stronę internetową: bilety.wybrzezegdansk.pl

źródło: wybrzezegdansk.pl

Tomasz Chruśnik

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!