Zostań żużlowcem GKŻ Wybrzeże

gkz gdanskGKŻ Wybrzeże Gdańsk ogłasza nabór do Młodzieżowej Szkoły Żużlowej. Oferta gdańskiego klubu skierowana jest do chłopców między 12. a 15. rokiem życia.

 Okres zimowy to znakomity czas, by dołączyć do Młodzieżowej Szkoły Żużlowej sponsorowanej przez Grupę Lotos S.A. i wraz z jej adeptami oraz juniorami Zdunek Wybrzeże Gdańsk przygotować się do nadchodzącego sezonu żużlowego. Dzięki zimowym treningom trenerzy Lech Kędziora oraz Jarosław Hulko będą mogli ocenić zaangażowanie oraz predyspozycje kandydata do uprawiania sportużużlowego. 

Treningi w okresie zimowym odbywać się trzy razy w tygodniu. Dwukrotnie będziemy spotykać się na sali gimnastycznej, natomiast raz w tygodniu na macie judo. W ramach przygotowań zaplanowane są również cykliczne spotkania z dietetykiem, fizjoterapeutą oraz praktyczne zajęcia warsztatowe prowadzone przez mechaników - powiedział Jarosław Hulko, który odpowiada także za przygotowania fizyczne do sezonu drużyny ligowej Zdunek Wybrzeże Gdańsk.

Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do szkółki GKŻ Wybrzeże zapraszama do zgłaszania się w każdą sobotę (do 16 grudnia włącznie) w godzinach 11.30 - 12.30 w siedzibie klubu przy ulicy Zawodników 1 telefonicznie pod numerem telefonu (58) 305-12-25 codziennie w godzinach 9.30-16.30.

37

źródło: inf.prasowa/wybrzezegdansk.pl

 

 

Paweł Siwa

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!