PGE IMME - walka najlepszych zawodników

logo IMME

W poniedziałek, 14 sierpnia kolejne wielkie żużlowe święto. Na stadionie im. Zbigniewa Podleckiego w Gdańsku odbędą się Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:00.PGE IMME to już czwarta edycja tych zawodów w której udział weźmą najlepsi z najlepszych zawodników. Prawo startu otrzymali Ci z najwyższymi średnimi biegowymi po rozegraniu X rund.  Dziką kartę na te zawody otrzymał Krystian Pieszczek, zeszłoroczny zwycięzca IMME. W niedzielnym meczu zabraknie kontuzjowanego Grega Hancocka, którego na starcie zastąpi Grzegorz Zengota. Stawkę w tych zawodach podniosą znakomicie prezentujący się zawodnicy. Emocjonujące widowisko jest gwarantowane. To sport w, którym wszystko może się wydarzyć i na podium może znaleźć się każdy. Na miano zwycięzców w pierwszej kolejności można obstawiać, zwycięzców tegorocznego cyklu SGP. Patryk Dudek, Jason Doyle czy też Maciej Janowski to mocni zawodnicy, którzy być może podtrzymają tytuł najlepszych. Nie zabraknie Artioma Łaguty, który jest w świetnej formie. Jego rywale mogą czuć się zagrożeni, w poniedziałkowych zawodach. Rune Holta czy tez Leon Madsen utrzymują się w świetnej formie i mogą namieszać w wynikach końcowych z wysokimi zdobyczami punktowymi. Wiele zalęży również od tego jak zawodnicy odnajdą się na tym torze i czy skuteczne ustawienia przyniosą oczekiwany rezultat. Być może czeka nas powtórka z rozgrywki i ponownie zwycięzca zostanie młody zawodnik MRGARDEN GKM Grudziądz – Krystian Pieszczek.

Dla wszystkich obecnych w poniedziałkowych zawodach, nie zabraknie atrakcji. Sesja autografów na której pojawią się : Tai Woffinden, Patryk Dudek, Krystian Pieszczek, Emil Sayfutdinov oraz Bartosz Zmarzlik. Odbedzię się również konkurs foto dla kibiców jak i akredytowanych fotoreporterów. Na zakończenie przygotowano pokaz fajerwerków. Nie zabraknie również stanowisk DW43 oraz DKMS.

Bilety na PGE IMME 2017 można kupować za pośrednictwem:
-KupBilet.pl
-Speedway-Shop.pl
-w salonach Empik i STS w całej Polsce
- punktów KibicFanShop.pl w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku (poziom -1) oraz w sklepie firmowym KibicFanShop.pl (ul. Marynarki Polskiej 98 w Gdańsku)

Ceny biletów:
Trybuna honorowa: 60 zł
Normalny: 29 zł
Program: 15 zł
Dzieci do 12 roku życia: wejście na program zawodów
DZIECI do 4 roku życia: wejście za darmo

Lista zawodników:

1. Rune Holta (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa)
2. Maciej Janowski (BETARD Sparta Wrocław)
3. Emil Sayfutdinov (FOGO Unia Leszno)
4. Niels Kristian Iversen (CASH BROKER Stal Gorzów)
5. Leon Madsen (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa)
6. Artiom Laguta (MRGARDEN GKM Grudziądz)
7. Krystian Pieszczek (MRGARDEN GKM Grudziądz)
8. Jason Doyle (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
9. Grzegorz Zengota (FOGO Unia Leszno)
10.Tai Woffinden (BETARD Sparta Wrocław)
11. Bartosz Zmarzlik (CASH BROKER Stal Gorzów)
12. Kacper Woryna (ROW Rybnik)
13. Patryk Dudek (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
14. Piotr Protasiewicz (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
15. Janusz Kołodziej (FOGO Unia Leszno)
16. Jarosław Hampel (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)

17. Maksym Drabik (BETARD Sparta Wrocław)
18. Bartosz Smektała (FOGO Unia Leszno)

3

źródło:inf własna
 

Anna Trojanowska

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!