18 lipca w Gdańsku odbędzie się II turniej Św. Dominika

gkz gdanskDnia 18 lipca w Gdańsku na stadionie im. Zbigniewa Podleckiego o godzinie 16.30 odbędzie się II turniej Świętego Dominika. Mimo, że tego dnia odbędzie się jedna z rund cyklu Grand Prix, to gdańscy działacze postarali się o jak najlepszą i najsilniejszą obsadę, która przyniesie nam sporo emocji. 

 

Jak na razie swój udział w sobotnich zawodach potwierdzili: Krzysztof Buczkowski, który jest jednym z liderów GKM-u Grudziądz w sezonie 2015 w rozgrywkach Enea Ekstraligi, Robert Lambert, który jest jedną z nadziei angielskiego speedway'a, Vitalij Biełusow- reprezentant Orła Łódź, który coraz lepiej radzi sobie na torach w Polsce, oraz reprezentacji miejscowego Wybrzeża Gdańsk w osobach Edy Krcmara, Renata Gafurova oraz Magnusa Zetterstroema. Cała trójka w tym sezonie spisuje się znakomicie w rozgrywkach 2 Polskiej Ligi Żużlowej i zapewne to ich drużyny będą głównymi faworytami do wygrania tego turnieju. Ostatnim zawodnikiem, który potwierdził swój udział jest były lider Wybrzeża z sezonu 2007-2008, Bjarne Pedersen, który wystartuje w drużynie z Zorrem. W najbliższych dniach powinniśmy dowiedzieć się o reszcie zawodników, który wystąpią przy ulicy Długich Ogrodach w Gdańsku. 

Jak na razie poznaliśmy ceny biletów na ten turniej, które będą wynosić od 5 złotych (bilet ulgowy) oraz 15 złotych (bilet normalny). 

Poniżej prezentujemy Państwu dotychczasową obsadę tych zawodów 

Biało-Czerwoni:

1.Krzysztof Buczkowski

Drużyna Wschodu:

1.Eduard Krcmar

2.Witalij Biełusow

3.Renat Gafurov

Skandynawia:

1.Bjarne Pedersen

2.Magnus Zetterstroem

Młode Gwiazdy:

1.Robert Lambert

źródło:inf.prasowe

Martyna Jaworska

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!