Ceny karnetów na sezon 2015 w Gdańsku

gkz gdanskWybrzeże Gdańsk dopiero w ubiegłą środę otrzymało licencję na starty w sezonie 2015 w rozgrywkach 2 Polskiej Lidze Żużlowej. Gdańszczanie nie tracą, jednak ani sekundy i już dziś za oficjalną stroną klubu zostały podane ceny karnetów na zbliżające się rozgrywki. 

Sprzedaż karnetów rozpocznie się w poniedziałek 30 marca i potrwa do 30 kwietnia.

W tym roku gdański klub zdecydował się na wprowadzenie kilku modyfikacji, jeśli chodzi o korzystanie z tego rodzaju wejściówek.
Przede wszystkim karnety obejmować będą sześć wejść na mecze ligowe z zastrzeżeniem, że na jeden mecz ligowy, na jeden karnet mogą wejść maksymalnie dwie osoby. Takie rozwiązanie było sugerowane przez naszych kibiców i klub zdecydował się wyjść im naprzeciw. To ciekawa opcja na przykład dla osób, które już w tej chwili wiedzą, że ze względu na pracę, urlopy czy też inne wydarzenie nie będą mogły być obecne na wszystkich meczach GKŻ Wybrzeże. To rozwiązanie pozwoli również na to aby z karnetu mógł skorzystać zarówno jego właściciel jak i osoba towarzysząca.

Ceny karnetów na sezon 2015:

Karnet normalny: 90 zł,
Karnet ulgowy: 60 zł,
Karnet normalny Trybuna Honorowa: 150 zł,
Karnet ulgowy Trybuna Honorowa: 100 zł.

Ponadto posiadacze karnetów mogą liczyć na bezpłatne wejście na wszystkie imprezy krajowe rozgrywane na gdańskim torze (1/4 finału IMP, MDMP, PLM, sparingi). Karnet upoważniał też będzie do zakupu ulgowych biletów na zawody komercyjne (Puchar Św. Dominika i inne). Posiadacze karnetu będą mogli również bezpłatnie korzystać z parkingu na bocznym boisku.

Dystrybucja karnetów rozpocznie się w poniedziałek 30 marca i trwać będzie do 30 kwietnia. Karnety dostępne będą w siedzibie klubu codziennie w godzinach 9.00 - 17.00.
Istnieje również możliwość zamówienia karnetów drogą elektroniczną. Wystarczy wysłać maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . W odpowiedzi otrzymają Państwo zwrotną wiadomość z danymi do przelewu. Karnet zostanie wysłany pocztą niezwłocznie po zaksięgowaniu przelewu na koncie GKŻ Wybrzeże. Zamówienia drogą mailową przyjmowane będą od poniedziałku 23 marca 2015. Wcześniej adres e-mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. będzie nieaktywny.

źródło:wybrzezegdansk.pl

Martyna Jaworska

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!