Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź 44:45

0PS 1999

Goście z Łodzi wywieźli z nad morza dwa punkty meczowe a zapewnili je sobie już przed biegami nominowanymi.

W początkowej fazie zawodów Orły wypracowały sobie przewagę punktową, którą dowieźli do biegów nominowanych. Wygrane przez gospodarzy ostatnie dwa biegi po 5:1 pozwoliły im tylko zminimalizować wysokość porażki.

GdanskOrzeł Łódź: 45

1. Marcin Nowak 3+1 (0,2*,1,0)
2. Brady Kurtz 10 (1,3,3,3,0)
3. Norbert Kościuch 9+2 (3,2*,1*,2*,1)
4. Luke Becker 8 (2,3,2,1,0)
5. Aleksandr Loktaev 12 (3,3,2,3,1)
6. Mateusz Dul 3 (3,0,0)
7. Jakub Sroka 0 (W,0,0)

 

GdanskZdunek Wybrzeże Gdańsk: 44

9. Viktor Kulakov 14+1 (2,2,3,2,3,2*)
10. Michał Gruchalski 4+1 (3,1*,0,0)
11. Krystian Pieszczek 6+2 (1*,0,1,2,2*)
12. Jakub Jamróg 14+1 (2,1,3,2*,3,3)
13. Rasmus Jensen 2 (0,1,1)
14. Alan Szczotka 3 (2,1,U)
15. Piotr Gryszpiński 1+1  (W,D,1*)

 

Bieg po biegu:

1. Kościuch, Kulakov, Pieszczek, Nowak 3:3
2. Dul, Szczotka, Gryszpiński (w), Sroka (w) 2:3 (5:6)
3. Loktaev, Jamróg, Kurtz, Jensen 2:4 (7:10)
4. Gruchalski, Becker, Szczotka, Dul 4:2 (11:12)
5. Becker, Kościuch, Jamróg, Pieszczek 1:5 (12:17)
6. Kurtz, Nowak, Jensen, Gryszpiński (d4) 1:5 (13:22)
7. Loktaev, Kulakov, Gruchalski, Sroka 3:3 (16:25)
8. Kulakov, Becker, Kościuch, Szczotka (U4) 3:3 (19:28)
9. Kurtz, Kulakov, Nowak, Gruchalski 2:4 (21:32)
10. Jamróg, Loktaev, Pieszczek, Dul 4:2 (25:34)
11. Kulakov, Jamróg, Becker, Nowak 5:1 (30:35) 
12. Kurtz, Pieszczek, Gryszpiński, Sroka 3:3 (33:38)
13. Loktaev, Kościuch, Jensen, Gruchalski 1:5 (34:43)
14. Jamróg, Pieszczek, Kościuch, Becker 5:1 (39:44)
15. Jamróg, Kulakov, Loktaev, Kurtz 5:1 (44:45)

 

źródło:wybrzezegdansk.pl

Redakcja

SPEEDWAY.info.pl istnieje na rynku internetowym od 2000 roku i jest pierwszym wortalem żużlowym w Polsce! Redakcja skupiająca pasjonatów sportu żużlowego założona została dla kibiców a nie pieniędzy dlatego jeżeli bliska Ci jest taka idea zapraszamy do współtworzenia naszego wydawnictwa!

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!